Shrap-Drakers Fishing Forum
RYBOMANIA POZNAŃ 2015
#1
Dla Shrapów do wygrania mamy w tym roku aż 20 zaproszeń - śledźcie wątek jeśli wybieracie się do Poznania i chcecie dostać darmową wejściówkę! Usmiech

   

[youtube]ySJCssVqQ6U[/youtube]

NAJWIĘKSZE TARGI WĘDKARSKIE W EUROPIE

6 lutego - dzień VIP (tylko zaproszenia)
7-8 lutego - dni dla publiczności

Setki firm i tysiące produktów wędkarskich

Ponad 20 tys. m.kw ekspozycji - stoiska największych polskich i zagranicznych firm

Nowości na sezon 2015, goście specjalni i wspaniałe gwiazdy wędkarstwa

Konkursy z nagrodami!

Bilety - http://www.ticketpro.pl/jnp/wszystko/1501995-rybomania-2015.html

Załączam także aktualny plan pawilonów - plan połączony, który przedstawia pełną ekspozycję, razem z targami Boatex i Knieje – wszystko w cenie jednego biletu!


   

Więcej informacji już niedługo Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
My też tam będziemy ale wejściówki do nas jeszcze nie dotarły Bezradny
Ktoś się wybiera z drakersów bo przewidujemy ciekawe promocje Haha
Odpowiedz
#3
Ja wstępnie się wybieram ale jeszcze nic pewnego.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#4
Rafał rozumiem ze będziesz jako wystawca, tak?
Odpowiedz
#5
Na 99% będe Rafał w sobote. Ostr
Odpowiedz
#6
mam w planach zawitać w sobotę, Rafał a promocje na tajne hasło? może mega rabaty Cwaniak
Odpowiedz
#7
Ja będę na 100% Usmiech W sobotę
Odpowiedz
#8
Będziemy mieć stoisko co prawda nie duże ale myślę że wystarczające żeby zapoznać się z całą ofertą.
Na stoisku będą prezentowane praktycznie wszystkie linki z oferty, będą kalendarze, polskie wersje katalogu, naklejki itp duperele marketingowe.
Będzie na pewno ciekawy stojak z linkami, będzie można sprawdzić działanie naszego konserwantu do plecionek zarówno na swojej lince jak i na produktach Varivas. Oczywiście będzie można zakupić wszystko co będzie na targach w promocyjnych cenach tak by jak największa ilość osób mogła zapoznać się z ofertą firmy.
Na pewno warto nas odwiedzić jeżeli szuka się dobrej pletki lub żyłki, haków muchowych lub przyponów konicznych a to wszystko będzie naprawdę w fajnych cenach Milczek bez specjalnych haseł bo chcemy żeby jak najwięcej osób spróbowało i przekonało się ZakupyZakupyZakupy
Odpowiedz
#9
Zgodnie z obietnicą mały konkursik - do wygrania 10 biletów na Rybomanię 2015 Usmiech

Zaproszenia dostanie 10 pierwszych osób które w piątek od godziny 20.00 napiszą w wątku że chcą dostać bilecik. Jedynym warunkiem jest to, żeby po targach wysłać nam kilka zdjęć i napisać kilka zdań o targach, które potem złączymy w jedną całość tworząc fotorelację.

Zaproszenia są w formie elektronicznej więc dostaniecie je od razu w piątek wieczorem Usmiech

[youtube]9TN8PlqSfsY[/youtube]
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#10
Mnie ciekawi kto nie będzie się bał dziewczyny/narzeczonej/żony/kochanki i przywiezie kilka zdjęć hostess Haha.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Imprezy Shrapa w sezonie 2015 bysior 9 11.837 07-09-2015, 14:31
Ostatni post: przem
  1 Targi Rękodzieła Wędkarskiego Mrzeżyno 18-20 września 2015. banita 0 5.343 02-08-2015, 18:14
Ostatni post: banita
  Kręcenie much w Pułtusku 17.01.2015 DarekP 7 9.992 18-01-2015, 23:47
Ostatni post: wisnia


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.