Shrap-Drakers Fishing Forum
RYBOMANIA POZNAŃ 2015
#31
Czekam na relacje bo widac,że troche osob jedzie.Oczko
Odpowiedz
#32
a co tu pisać tam trzeba być Haha ostatni raz byłem na targach wędkarskich jak odbywały się na terenie wyścigów konnych na Służewcu, pewnie dlatego ze mieszkałem tam. Do Poznania już któryś raz planuje wyjazd, ale teraz jadę na 100%.kobieta mówi po co tam jechać, to jak sklep tylko na większej powierzchni.....pozostawiam to bez komentarza .Relacja ....nie wiem jak to ugryźć ,ale fotek porobię mam nadzieje ze ciekawych........
Odpowiedz
#33
Porównując do innych targów (np. Wiatr i Woda) to Rybomania wymiata. naprawdę jest co oglądać i co robić. Do tego jest organizowana w doskonałym czasie gdzie większość wędkarzy jest "na głodzie" więc się pięknie komponuje w wędkarskim kalendarzu.

(poza tym jak zrobili wreszcie drogę (na Euro) to naprawdę ladnie się leci)

Polecam Okok
Odpowiedz
#34
Tez się wybieram. Będę w sobotę Usmiech Mam w aucie dwa wolne miejsca wiec jeśli ktoś jest chętny to może się ze mną zabrać Usmiech
Odpowiedz
#35
Gdyby nie km ktore mnie dzielą pewnie bym skorzystał.
Pozatym w DE sa Targi co jakis czas.Mniejsze,wieksze ale są.
Teraz w Duisburgu trwaja tydzień Oczko
Odpowiedz
#36
A duzo masz km? Droga raczej dobra Oczko
Odpowiedz
#37
Zostało mi Panowie jeszcze kilka wejściówek na weekend jeśli ktoś reflektuje Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#38
(04-02-2015, 12:24)Peter napisał(a): A duzo masz km? Droga raczej dobra Oczko
Ponad 600kmBezradny
Odpowiedz
#39
Zander wejściówki masz na mailu, drukujesz i śmigasz Usmiech

Jeszcze kilka zostało jak ktoś się zdecydował jechać w ostatniej chwili Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#40
Witam jak można prosisz o 8 wejściówek na jutro to z góry dzięki. Mój e-mail: raffallo1@wp.pl
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Imprezy Shrapa w sezonie 2015 bysior 9 11.837 07-09-2015, 14:31
Ostatni post: przem
  1 Targi Rękodzieła Wędkarskiego Mrzeżyno 18-20 września 2015. banita 0 5.343 02-08-2015, 18:14
Ostatni post: banita
  Kręcenie much w Pułtusku 17.01.2015 DarekP 7 9.992 18-01-2015, 23:47
Ostatni post: wisnia


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.