Shrap-Drakers Fishing Forum
Obsesja, Wędkarski SUP.
#71
Oczami wyobraźni widzę tego gościa z ostatniego zdjecia jak sie wypi... do wody Usmiech
Odpowiedz
#72
Ten ostatni wygląda cholernie stabilnie, a po "cumowaniu" przy brzegu widać, że ani kila ani miecza raczej nie ma.... Albo koleś taki wygimnastykowany Usmiech Ja to bym wpadł do wody po pierwszej minucie plynięcia Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#73
(02-03-2015, 19:30)bysior napisał(a): Ten ostatni wygląda cholernie stabilnie, a po "cumowaniu" przy brzegu widać, że ani kila ani miecza raczej nie ma.... Albo koleś taki wygimnastykowany Usmiech Ja to bym wpadł do wody po pierwszej minucie plynięcia Haha
jak ty masz problemy w łódce się utrzymać a co mówić na tym znasz głębokość przybrzeżną lepiej niż bobry FigielekHaha

Odpowiedz
#74
Ojejjjjjj !!!!!!!
Jaki fajny to był temat Usmiech Dopiero tu zajrzałem. Chyba pierwszy raz przeczytałem temat od początku do końca czyli nie na bieżąco. To było trochę jak..... thriller Usmiech . Napięcie narastało....później trochę horror no ale ważne, że się happy endem zakończyło. I nawet prawie łezkę uroniłem Usmiech.Noo.. Trochę powiało Hollywoodem Usmiech W każdym bądź razie świetnie się czytało Usmiech Na koniec pozostaje tylko OklaskyOklaskyOklasky
A tak na poważnie. Fajnie , że ktoś jeszcze potrafi się przyznać do błędu i powiedzieć przepraszam.
Szacunek.
Odpowiedz
#75
(02-03-2015, 21:17)sajdol napisał(a): Ojejjjjjj !!!!!!!
Jaki fajny to był temat Usmiech Dopiero tu zajrzałem. Chyba pierwszy raz przeczytałem temat od początku do końca czyli nie na bieżąco. To było trochę jak..... thriller Usmiech . Napięcie narastało....później trochę horror no ale ważne, że się happy endem zakończyło. I nawet prawie łezkę uroniłem Usmiech.Noo.. Trochę powiało Hollywoodem Usmiech W każdym bądź razie świetnie się czytało Usmiech Na koniec pozostaje tylko OklaskyOklaskyOklasky
A tak na poważnie. Fajnie , że ktoś jeszcze potrafi się przyznać do błędu i powiedzieć przepraszam.
Szacunek.

Pazer pewne rzeczy zatrzymajmy dla siebie Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#76
(02-03-2015, 22:05)bysior napisał(a):
(02-03-2015, 21:17)sajdol napisał(a): Ojejjjjjj !!!!!!!
Jaki fajny to był temat Usmiech Dopiero tu zajrzałem. Chyba pierwszy raz przeczytałem temat od początku do końca czyli nie na bieżąco. To było trochę jak..... thriller Usmiech . Napięcie narastało....później trochę horror no ale ważne, że się happy endem zakończyło. I nawet prawie łezkę uroniłem Usmiech.Noo.. Trochę powiało Hollywoodem Usmiech W każdym bądź razie świetnie się czytało Usmiech Na koniec pozostaje tylko OklaskyOklaskyOklasky
A tak na poważnie. Fajnie , że ktoś jeszcze potrafi się przyznać do błędu i powiedzieć przepraszam.
Szacunek.

Pazer pewne rzeczy zatrzymajmy dla siebie Usmiech
przecież wiesz że zawsze mówię to co myślę Jezyk_oko

Odpowiedz
#77
Wiem i czasami się boję co Ty nawypiszesz Pfftt Haha Haha Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#78
Już miesiąc temu zrobiłem miejsce dla wędkarskiego SUP’a i w zasadzi
po za myśleniem o nim nic nie zrobiłem.

Pracy przy tej desce okazało się więcej jak myślałem, a jeszcze
więcej zostało, dlatego postanowiłem, że sprawdzę go na
wodzie w takim stanie jak jest.
Odpowiedz
#79
Deska SUP jest gotowa do przeprowadzenia testów, jutro na 99% jedzie na wodę.

Przypomnę dane techniczne:

Szerokość to 98 cm i dno prawie idealnie płaskie.

Długość około 320 cm i dno letko wygięte (delikatny łuk).



1. Na stojący to główna pozycja pływania i wędkowania.

2. Na siedzący, jako druga metoda pływania i wędkowania.

Próba ma na celu, przede wszystkim sprawdzić przydatność

Wędkarskiej Deski SUP w naszych polskich realiach.
 
Próbne pływanie ma na celu też odpowiednie wyznaczenia najlepszego
miejsca do wędkowania i wiosłowania na stojący a też do wyznaczenia
najlepszego miejsca do postawienia siedzenia (lodówki turystycznej lub
innego plastikowego pojemnika, który posłuży za miejsce do siedzenia).

Trzymajcie kciuki, żeby się udało, bo od tego zależą dalsze prace nad tą deską.
Odpowiedz
#80
Banita no ciekawy jestem.... Usmiech Czekam na zdjęcia, nie utop się Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.