Shrap-Drakers Fishing Forum
Obsesja, Wędkarski SUP.
#51
(16-02-2015, 21:28)banita napisał(a): Na zdjęciach masz Armadę 250 i 350 na przyczepce, są to łódki zaprojektowane i wykonane
od początku do końca w mojej firmie, zrobiłem ich kilka sety, a tak nawiasem Armada 250 z 5
konnym silnikiem pływa w ślizgu.
Teraz Armadę 250 możesz kupić w Kutnie, 350 robie czasem, ale na specjalne zamówienia,
nie są to jednak wszystkie łódki produkowane w swoim czasie w mojej firmie, były takie robione
w latach 90 jak Szalona 240 Armada 340 o burtach 32 cm, ale również inne powszechnie
produkowane przez inne firmy.

Jeśli chodzi o SUP’a mam, co do niego konkretne plany.

A na trochę większą miskę musisz trochę poczekać, bo są takie, pływają na nich i nawet
łowią z nich ryby, jak znajdę zdjęcie to je tu wstawię.
Na razie na pocieszenie masz tu ponton własnej roboty.
Jak tak czytam Marcin Twoje posty to doszedłem do wniosku ze ty o łódkach mniemasz
zielonego pojęcia.

No ale że niby co, mam bić brawo Mysli. Bo ja nie wiem.

Ja jestem użytkownikiem i nie widzę potrzeby doktoryzowania się z niepotrzebnej mi do niczego wiedzy czy łódź którą aktualnie posiadam popłynę w ślizgu na 6KM przy 59,3% mocy silnika czy może dopiero przy 71,4%. Nie mam wiedzy bo takiej nie potrzebuję do łowienia ryb. Mam inne zainteresowania, w których mam dużo więcej do powiedzenia i jeśli chcesz możemy zejść na inne tematy Oczko.
Od zadu strony.
Masz pojęcie o wędkowaniu czy na forum zapychasz dział swoimi łódkami bo nimi dilujesz i nas wędkarzy odbierasz jako potencjalnych klientów?. Bo jeśli tak to trochę nie to forum i nie zrozum mnie źle że Cię wyganiam, ale jeśli chcesz błysnąć wiedzą w dziedzinie budowy łodzi to może jakieś forum szkutnicze czy coś a nie robić sobie podśmiechujki z wędkarzy znających się na tym jak ....., nie będę pisał.

Odpowiedz
#52

"Od zadu strony.
Masz pojęcie o wędkowaniu czy na forum zapychasz dział swoimi łódkami bo nimi dilujesz i nas wędkarzy odbierasz jako potencjalnych klientów?. Bo jeśli tak to trochę nie to forum i nie zrozum mnie źle że Cię wyganiam, ale jeśli chcesz błysnąć wiedzą w dziedzinie budowy łodzi to może jakieś forum szkutnicze czy coś a nie robić sobie podśmiechujki z wędkarzy znających się na tym jak ....., nie będę pisał."

Lepiej Marcinie nie można było tego ująć Oklasky



Odpowiedz
#53
(16-02-2015, 21:42)Marcin napisał(a):
(16-02-2015, 21:28)banita napisał(a): Na zdjęciach masz Armadę 250 i 350 na przyczepce, są to łódki zaprojektowane i wykonane
od początku do końca w mojej firmie, zrobiłem ich kilka sety, a tak nawiasem Armada 250 z 5
konnym silnikiem pływa w ślizgu.
Teraz Armadę 250 możesz kupić w Kutnie, 350 robie czasem, ale na specjalne zamówienia,
nie są to jednak wszystkie łódki produkowane w swoim czasie w mojej firmie, były takie robione
w latach 90 jak Szalona 240 Armada 340 o burtach 32 cm, ale również inne powszechnie
produkowane przez inne firmy.

Jeśli chodzi o SUP’a mam, co do niego konkretne plany.

A na trochę większą miskę musisz trochę poczekać, bo są takie, pływają na nich i nawet
łowią z nich ryby, jak znajdę zdjęcie to je tu wstawię.
Na razie na pocieszenie masz tu ponton własnej roboty.
Jak tak czytam Marcin Twoje posty to doszedłem do wniosku ze ty o łódkach mniemasz
zielonego pojęcia.

No ale że niby co, mam bić brawo Mysli. Bo ja nie wiem.

Ja jestem użytkownikiem i nie widzę potrzeby doktoryzowania się z niepotrzebnej mi do niczego wiedzy czy łódź którą aktualnie posiadam popłynę w ślizgu na 6KM przy 59,3% mocy silnika czy może dopiero przy 71,4%. Nie mam wiedzy bo takiej nie potrzebuję do łowienia ryb. Mam inne zainteresowania, w których mam dużo więcej do powiedzenia i jeśli chcesz możemy zejść na inne tematy Oczko.
Od zadu strony.
Masz pojęcie o wędkowaniu czy na forum zapychasz dział swoimi łódkami bo nimi dilujesz i nas wędkarzy odbierasz jako potencjalnych klientów?. Bo jeśli tak to trochę nie to forum i nie zrozum mnie źle że Cię wyganiam, ale jeśli chcesz błysnąć wiedzą w dziedzinie budowy łodzi to może jakieś forum szkutnicze czy coś a nie robić sobie podśmiechujki z wędkarzy znających się na tym jak ....., nie będę pisał.
Marcinek pięknie żeś to napisał udało ci się to ładnie zebrać do kupy w paru słowach i określić szkutnika i jego prototypy OklaskyOklasky


Odpowiedz
#54
Udzielę wam jeszcze jednej mądrej rady;

Jeśli was temat nie interesuje to go nie czytajcie.
Odpowiedz
#55
(17-02-2015, 16:19)banita napisał(a): A przydałoby się Wam trochę wiedzy na temat łódek, żeby
Wam żaden producent nie wcisnął jakiegoś badziewia zachwalając,
że to stabilna łódka wędkarska.

Udzielę wam jeszcze jednej mądrej rady;

Jeśli was temat nie interesuje to go nie czytajcie.

Jeśli nie macie nic sensownego do powiedzenia to
lepiej dajcie sobie spokój, bo się tylko ośmieszacie.

Ręce opadają jak się czyta takie posty Szok

Podejrzewam że na innych forach już dawno byś dostał bana i mod usunąłby wszystkie Twoje wpisy. Umiesz tylko wszyskich krytykować i na każdy post odpowiadasz agresją.Dla mnie to pływaj sobie na desce od kibla,ja Twoich pomysłów jak i łodzi napewno nie kupuję.

Pozdrawiam Wielki znawco!
Odpowiedz
#56
(16-02-2015, 21:42)Marcin napisał(a): Od zadu strony.
Masz pojęcie o wędkowaniu czy na forum zapychasz dział...........

No to kolego Marcinie odpowiem Ci tak.
Gdybyś dokładniej czytał moje posty to byś wiedział ze wędkuję.
Odpowiedz
#57
Chłopie - o co Ci chodzi??
Chciałeś opinię to ją dostałeś!
a przez swoje zachowanie zrażasz do siebie większość potencjalnych klientów. Ja gdbym się zjawił na którymś z jezior na których funkcjonuje Twoja wypożyczalnia z pewnością poszedłbym do drugiej.

PS. tak się składa, że większość wędkarzy ma styczność z wodą i łódką więc nieco irytujące są pouczanki o łodziach, ślizgach, czy też innych SłUPach od kogoś kto pływa budą od poloneza.

Masz pasję? Świetnie! ale nie rób z innych durni a z siebie nie wiadomo jak doświadczonego wodniaka.

PS2. Buda od poloneza wyszła koniec końców wyszła dobrze, więc gdybyś miał inne podejście do rozmówców (o szacunek mi chodzi) nie byłaby teraz przedmiotem żartów, ale jest. (bo jeżeli wspomnianego szacunku nie okazujesz rozmówcy nie oczekuj, że ktoś będzie go okazywał Tobie.)
Odpowiedz
#58
Sorry Kolego Peter nie obrażam nikogo, kiedy nie jestem obrażany.
Odpowiedz
#59
Chłopie - banita - miałeś tu kilku ludzi, którzy kibicowali Ci w Twoich szkutniczych podbojach...
Kluczowym słowem jest tu MIAŁEŚ - bo ich skutecznie odstraszasz swoim podejściem.
Obrażasz ludzi, wyśmiewasz ich, nie przyjmujesz krytyki - nie zapomnij, że jesteś na forum i zasady mówią, że każdy może wyrazić swoją opinię (w kulturalny sposób). Więc ludzie wyrażają, a Ty się "odszczekujesz".
Skończ z tym...
Albo nie, to inni użytkownicy powinni skończyć i przestać zabierać głos w "Twoich" dyskusjach....
Bo jak widać Ty nie potrafisz.

Apel - nie komentujcie już wpisów kolegi szkutnika, będzie milsza atmosfera Usmiech
Odpowiedz
#60
Ja nadal kibicuje, bardzo ciekawy temat Usmiech Jak to już na forum się przyjęło jak komuś nie pasuje nie musi czytać, a nie wyganiać...
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.