Shrap-Drakers Fishing Forum
Petycja NIE DLA RYBAKOW NA WODACH PZW
#1
http://www.wedkarskiswiat.pl/petycja-stop-sieciom-w-pzw

Mysle ze wstawienie tego linka nie narusza zadnych zasad.
Odpowiedz
#2
No, i oto mam gotowca na uchwałę WZCK. Trochę to maślane i może dorzucę troszkę chilli.
Odpowiedz
#3
Co to za skrót?
Odpowiedz
#4
Walne Zgromadzenie Członków Koła, mojego. Taka oficjalna formułka ze statutu PZW.

Chyba nie bywasz na takowych?

Wcześniej pisałem:
Cytat:RE: Zebrania Waszych kół
Walne Zgromadzenie Członków Koła nr 22 Zegrze Południowe, czyli coroczne zebranie sprawozdawcze, odbędzie się 8 lutego o godz.9.00 (9.30 drugi termin) w filii Gminnego Ośrodka Kultury, 1sze piętro. Filia GOK mieści się na terenie dawnego Osiedla Wojskowego w Zegrzu Płd. Zapraszam.

P.S. może ktoś opracuje zgrabny,sensowny prawnie, umotywowany wniosek-gotowca treści uchwały tyczącej zaniechania praktyk rybackich w OM. Co by było, gdyby wszystkie koła uchwaliły takie petycje? Mysli. Chyba nic by się nie stało...
Odpowiedz
#5
podpisane OkokOkok
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#6
Słuszna inicjatywa. Poparłem
Odpowiedz
#7
podpisana Okok
Odpowiedz
#8
Panowie podpisujcie,wysyłajcie gdzie tylko się da!! Wklejajcie na portale społecznoścowe,niech podpisują wasze żony kochanki,znajomi itp Prosi
Odpowiedz
#9
podpisane ,wysłane, udostępnione . ale czy ich to ruszy..............
Odpowiedz
#10
(14-01-2015, 22:36)michal1980 napisał(a): podpisane ,wysłane, udostępnione . ale czy ich to ruszy..............

Marne szanse Bezradny . Kilka lat temu Marek złożył petycję prezesowi o wprowadzenie górnych wymiarów ochronnych na wodach OM. Ponad 100tys podpisów. Wszyscy wiemy co z tego wyszło. Uoeee
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brzóze, PZW OM, list otwarty do rzecznika PZW bysior 0 4.118 15-11-2019, 05:32
Ostatni post: bysior
  Magazyn śledczy o PZW online bysior 2 4.573 05-07-2019, 17:12
Ostatni post: bysior
  Nowy Prezes PZW bysior 5 7.042 27-10-2017, 17:49
Ostatni post: bysior
  PZW po prostu zwala z nóg... gruncik 59 65.088 12-06-2014, 10:52
Ostatni post: przem
Rainbow PZW na celowniku Ministerstwa Sportu kaczy 4 10.786 05-02-2013, 11:14
Ostatni post: fiku
  Jakie są cele PZW... burymichu 9 14.840 27-02-2012, 19:43
Ostatni post: moczykij


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.