Shrap-Drakers Fishing Forum
Wędka na sandacze
#51
(13-02-2015, 20:14)pietryk3 napisał(a): Witam kolgów. Co polecacie - jaki patyk na ten sezon pod sandacza bedzie wiódł prym. Moż coś ktoś widział w poznaniuna rybomani

Witam,
jeśli mogę skromnie podpowiedzieć, to polecam waszej uwadze wędziska Nano Force i Vertical. Miałem je w ręku na łowisku i działają pięknie. Z pewnością zainteresują wielu z was. A być może ktoś z was skusi się na jego kupno.

Co do Guide Select - zostały nieco przebudowane, w kilku modelach daje się to zauważyć natychmiast po wzięciu do rąk. Dolniki zostały wydłużone, a w rdzeniu i oplocie inaczej rozłożone maty i PSI. Kto czuje miętę do tych wędzisk, to warto aby jeszcze raz je obejrzał - już w nowej wersji.

pozdrawiam


Odpowiedz
#52
(28-02-2015, 13:46)waldekp napisał(a): Co do Guide Select - zostały nieco przebudowane, w kilku modelach daje się to zauważyć natychmiast po wzięciu do rąk. Dolniki zostały wydłużone, a w rdzeniu i oplocie inaczej rozłożone maty i PSI. Kto czuje miętę do tych wędzisk, to warto aby jeszcze raz je obejrzał - już w nowej wersji.

pozdrawiam

Na opisy wędzisk też popatrzcie co by babole znów nie leciały Oczko.

Odpowiedz
#53
Panie "Dragon". Może Pan da np. kilkanaście patyków do rozlosowania do testów na forum Usmiech .
Tak najlepiej się przekonamy czy one są takie fajofffskie Usmiech
Odpowiedz
#54
(02-03-2015, 22:10)sajdol napisał(a): Panie "Dragon". Może Pan da np. kilkanaście patyków do rozlosowania do testów na forum Usmiech .
Tak najlepiej się przekonamy czy one są takie fajofffskie Usmiech

To jak już się mamy upominać to co Ty z duperelami wylatujesz.

Łódki do testów, a nie wędki.
Tylko też dupa, bo w sumie to co można powiedzieć po jednym sezonie użytkowania Haha.

PS: Dragon chyba ma swoich testerów, nie wiem na jakich to zasadach - jeśli na profitach to i testy niezbyt obiektywne.
Mnie do "nich" przekonywać nie musi Okok. Ja z serią GS zostanę na bardzo długo.
Odpowiedz
#55
(03-03-2015, 20:38)Marcin napisał(a):
(02-03-2015, 22:10)sajdol napisał(a): Panie "Dragon". Może Pan da np. kilkanaście patyków do rozlosowania do testów na forum Usmiech .
Tak najlepiej się przekonamy czy one są takie fajofffskie Usmiech

To jak już się mamy upominać to co Ty z duperelami wylatujesz.

Łódki do testów, a nie wędki.
Tylko też dupa, bo w sumie to co można powiedzieć po jednym sezonie użytkowania Haha.

PS: Dragon chyba ma swoich testerów, nie wiem na jakich to zasadach - jeśli na profitach to i testy niezbyt obiektywne.
Mnie do "nich" przekonywać nie musi Okok. Ja z serią GS zostanę na bardzo długo.

Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#56
Tak głębiej się zastanawiając to "testerzy" też powinni testy robić delikatnie inaczej. Sprzęt, dajmy na to wędka powinna być koniecznie bez oznaczeń producenta sprzętu - tester powinien dostać tylko sam kij i samemu stwierdzić akcję, CW jakim mu się dobrze ładuje. Wtedy powstawałyby w 100% rzetelne testy a tak to z góry wiadomo że kij za 143,99gr kupiony w kakadu będzie łowił gorzej niż kupiony w znanym sklepie wędkarskim za 399,99gr mimo że to będzie dokładnie kij z tej samej serii.

Nie od dziś zresztą wiadomo że cena gra główną rolę, zaraz po prestiżu marki. Żyjemy w takich czasach że nie ważne co kupiliśmy - ważniejsze jest to ile za to zapłaciliśmy. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie Oczko.
Odpowiedz
#57
To różnie jest Marcin. Ja jak coś mam do testów, np. wędkę to staram się ją połamać Usmiech I zawsze pisze szczerze Usmiech Czy pletka czy wędka Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#58
No wiesz, różne wędki, różni testerzy, w których znajdą się i rzetelni czego nie można napisać o testerach "sponsorowanych" robiących w danej marce - pisząc poprzednią wiadomość miałem na myśli.... .
Odpowiedz
#59
(03-03-2015, 21:08)Marcin napisał(a): Żyjemy w takich czasach że nie ważne co kupiliśmy - ważniejsze jest to ile za to zapłaciliśmy. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie Oczko.
True story Bro! Im więcej zapłacisz tym masz większe oczekiwania. Powyżej pewnego poziomu bardzo trudno jest odczuć fizyczną (np. przenoszenie drgań) różnice w użytkowaniu sprzętu, ale sam fakt że masz np. wędkę z pracowni już daje Ci takiego kopa motywacyjnego, że machasz tym kijem częściej niż innymi przez co masz więcej kontaktów z rybą.
Podoba mi się też pomysł z "zaślepieniem" próby testowej. Wtedy wyszła by też klasa testerów.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#60
(03-03-2015, 21:27)walkor napisał(a):
(03-03-2015, 21:08)Marcin napisał(a): Żyjemy w takich czasach że nie ważne co kupiliśmy - ważniejsze jest to ile za to zapłaciliśmy. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie Oczko.
True story Bro! Im więcej zapłacisz tym masz większe oczekiwania. Powyżej pewnego poziomu bardzo trudno jest odczuć fizyczną (np. przenoszenie drgań) różnice w użytkowaniu sprzętu, ale sam fakt że masz np. wędkę z pracowni już daje Ci takiego kopa motywacyjnego, że machasz tym kijem częściej niż innymi przez co masz więcej kontaktów z rybą.
Podoba mi się też pomysł z "zaślepieniem" próby testowej. Wtedy wyszła by też klasa testerów.

To ze masz wędkę z pracowni uprawnia do jeszcze czegoś innego, w wielu wypadkach ważniejszego niż same machanie tym kijem na rybach. Możemy powiedzieć, nawet mocno zaakcentować że to nie wędka (coś w rodzaju Bond, James Bond Haha), to kij z pracowni z imienną dedykacją, którą to można wykonać za jakieś drobniaki nawet na kiju od szczotki.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędka Dragon MODERATE 2.82 m 2-12g piotrek210771 0 5.960 27-10-2015, 21:31
Ostatni post: piotrek210771
  Wędka na okonia hubert98 16 25.373 28-07-2015, 12:07
Ostatni post: walkor
  wędka do 300pln - prośba o poradę gonzaless 25 27.442 01-08-2014, 20:24
Ostatni post: gonzaless
  Wędka Konger Paladin CX Thekilla 270cm 1-10gr piotrek210771 1 8.968 19-07-2014, 14:09
Ostatni post: hozel79
  Wędka DRAGON X-treme Spinn 28 270cm/6-28g pioo 14 18.130 05-07-2014, 10:00
Ostatni post: czerwcowy0520
  Dobra wędka seryjna czy z pracowni - sandacz maximus36 58 56.201 13-02-2014, 17:10
Ostatni post: Mariano
  Wędka z pracowni Grzechu 29 28.253 29-01-2014, 21:48
Ostatni post: Mariano
  moja pierwsza wędka :) maselinho 11 10.314 29-01-2014, 09:36
Ostatni post: maselinho
  Wędka Savage Gear Titanium Spin 290cm/12-36g piotrek210771 0 3.510 03-01-2014, 22:00
Ostatni post: piotrek210771
  Wędka do opadu erwinnf 10 10.808 19-12-2013, 19:23
Ostatni post: moczykij


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.