Shrap-Drakers Fishing Forum
Porządki w obu szafach
#21
(26-11-2014, 08:12)rapa napisał(a): Dla zainteresowanych pozostała tylko Daiwa Caldia 2508 nówka, miała nawijane plecionki do zdjęć 600zł
Reszta przedmiotów jest nieaktualna Milczek

Cholera, taka okazja a mi się budżet wędkarski na 2014 (którego nieprzekroczenia w danym roku bardzo pilnuję - inaczej z torbami dawno bym poszedł) skończyłBezradny

A dla innych zainteresowanych: to dobra cena za dobry kołowrotek (śmigałem kiedyś nieco większym)
Odpowiedz
#22
Ha Pawełku dobre Tobie bym powiedział weź teraz a zapłać 1 stycznia 2015 z nowego budżetu ale na nowy sezon mogę mieć jeszcze większe porządki w szafie i nowe młynki się pojawią ROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz
#23
W rzeczy samej poczekam na otwarcie nowej szafyUsmiechUsmiechUsmiech
Nad nowym budżetem pracuję i powinien być przyzwoityCwaniak
Odpowiedz
#24
Jeśli Caldia jest dalej aktualna i ma w zestawie zapasową szpulę to poproszę ją Usmiech
Odpowiedz
#25
(29-11-2014, 01:02)marcin_ napisał(a): Jeśli Caldia jest dalej aktualna i ma w zestawie zapasową szpulę to poproszę ją Usmiech

Caldia dla Marcina. Została tylko szafa ROTFL
Odpowiedz
#26
(30-11-2014, 08:34)rapa napisał(a):
(29-11-2014, 01:02)marcin_ napisał(a): Jeśli Caldia jest dalej aktualna i ma w zestawie zapasową szpulę to poproszę ją Usmiech

Caldia dla Marcina. Została tylko szafa ROTFL

Biorę szafę w ciemnoROTFL
Odpowiedz
#27
(30-11-2014, 08:34)rapa napisał(a):
(29-11-2014, 01:02)marcin_ napisał(a): Jeśli Caldia jest dalej aktualna i ma w zestawie zapasową szpulę to poproszę ją Usmiech

Caldia dla Marcina. Została tylko szafa ROTFL

Zdaje się, że Bysior szukał jakiejś szafy Figielek
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#28
Szafa stoi czeka na swój dzień. Tymczasem Caldia trafiła w dobre ręce i mam nadzieję że będzie łowna Haha
Odpowiedz
#29
A czy w tej szafie zdarzyć się może tania i wiotka blondyneczkaBoisie???

Upsssss... miało być: w dobrej cenie wysokiej klasy boloneczka...Dokuczacz???
Czy tylko sprzęt spinningowyKlotnia?
Odpowiedz
#30
(02-12-2014, 18:32)Paweł napisał(a): A czy w tej szafie zdarzyć się może tania i wiotka blondyneczkaBoisie???

Upsssss... miało być: w dobrej cenie wysokiej klasy boloneczka...Dokuczacz???
Czy tylko sprzęt spinningowyKlotnia?

Paweł bierz to pierwsze Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Małe porządki w szafie rapa 6 4.498 23-09-2014, 13:39
Ostatni post: rapa
  wiosenne porządki jak6b 0 1.465 23-02-2014, 13:50
Ostatni post: jak6b


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.