Shrap-Drakers Fishing Forum
Team Dragon z serii FD 700 IX
#1
Proszę nie piszcie, ze mogę dołożyć bankę albo dwie i kupić sobie o klasę lepszy, bo interesuje mnie akurat ten model, w sklepie zrobił na mnie całkiem pozytywne wrażenie i wydaje mi się, ze za 200 złoty ciężko jest wybrać coś lepszego, a w FishingMarcie kosztuje 190 złotych. Jak za tak niską cenę wydaję się oferować bardzo wysoką jakość. Chodzi dość płynnie, bez większych szmerów i nie czuć trybików, kształt korpusu i rotora dokłądnie taka sama jak w Blue Arcu, mechanizm podobno sztywno osadzony w metalowej konstrukcji, fajna korbka , ogólnie zajebisty wygląd i moje pytanie brzmi - czy do rzucania tylko i wyłącznie gumami, max 15 gramowymi główkami, ale z reguły 5-10 gram i bardzo rzadko cięższymi 20 gramowymi sie sprawdzi, tzn. czy pochodzi chociaż te 3-4 sezony bez jakiegoś znacznego pogorszenia kultury pracy?????? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Odpowiedz
#2
Od razu zaznaczam, że nie mówię żeby dokładać kasę i kupić coś innego. Opowiem tylko swoję historię z tym modelem kołowrotka...
Kupiłem, w sklepie nie sprawdziłem dokładnie, przyniosłem do domu... i okazało się.. że nic w nim nie pasuje do siebie. Szpule trą o obudowę, druga zapasowa nie pasuje, na korbce luzy. Może taki model trafiłe z wadami produkcyjnymi.

To tylko taka mała dygresja. Osobiście obiektywnie uważam, że nie wytrzyma. Kołowrotek jest przeznaczony do: spinning, spławik, feeder. Ja bym go raczej założył właśnie na feedera, a nie na dość ciężki spinning... Bezradny

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
Ja bym już chyba nie kupił Dragona choć długo miałem 935i i nie narzekałem. Zapytaj Kaza czy jest zadowolony z nowego młynka bo wydaje mi się dużo fajniejszy Haha
Odpowiedz
#4
Rapa a mógłbyś rozwinąć swoją myśl, tzn czemu byś już nie kupił skoro wcześniej nie narzekałeś, tak sie dopytuję bo na innym portalu coś się nie kwapią do odpowiedzi, chyba mało popularny kołowrotek Mysli
Odpowiedz
#5
bysior, Ty swojego kupiłeś przez neta?
Odpowiedz
#6
Ja kupiłem normalnie, nie przez inernet... Tak czy inaczej ja odradzam ten zakup, chyba że do feederka na leszcze Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#7
Po pierwsze był troszkę za duży bo 935i poza tym wtedy nie miałem wtedy możliwości kupienia Daiwy (nie było w hurtowniach a ja nie miałem z nimi umowy podpisanej) a Shimano z zasady u mnie odpada tak jak NokiaJezyk_oko
Z braku laku wybór padł na niego bo kupiłem go nowego okazyjnie za 200zł od kolegi.
Praca mechanizmu jest w porządku chodzi na ślimaku więc na pewno wytrzymał by do końca gwarancji, hamulec też dobrze działą ale wkur*** zaczepianie się linki o pokrętło hamulca na co trzeba zwracać uwagę.
Dodam że kołowrotek Bysiora trafił do serwisu gdzie usterek nie stwierdzonoBezradny

Proszę się ładnie wyrażać! Usmiech
Odpowiedz
#8
Team Dragona młynki posiadają mottle i Hubert. Pierwszy nieco zmienia orientacje, i chyba nawet chce go sprzedać ( prawie nówka), Hubert zaś rzadko jeździ na ryby, ale jest zadowolony z tego sprzętu. Dopina go do Millenium Pike 2,9 10-35g.Cwaniak
Odpowiedz
#9
Ja mam jako zapasowy kołowrotek Team Dragona 930 tak w razie w.. jak by cos nie daj Bóg stało sie z Daiwą. Kołowrotka co prawda używam bardzo rzadko ale moim zdaniem jest przyzwoity. W tym roku przy jego pomocy wycholowałem 3 brzany na spina 78, 76 i 68cm nawet nie jęknoł. Poza tym na te kołowrotki jest bardzo mało rejklamacji, jedyne jakie ja przyjmowałem to szumiąca rolka. Moim zdaniem jesli chcesz przeznaczyć na kołowrotek do 200 złotych nic lepszego nie znajdziesz. Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Witam
Potwierdzam wypowiedź Novisa, używam modelu 935i już od 3 latek i wszystko ok, działa jak należy, używany jedynie do PP 0,19, którą nawija w sposób kulturalny. Pragnę nadmienić iż od nowości jeszcze go nie smarowałem i póki co nie mam problemów. Ale w przerwie zimowej muszę go rozebrać i zrobić konserwacje.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.