Shrap-Drakers Fishing Forum
WOBASY RUDASY
#1
Witam
Jestem tu całkiem nowy i na początek chciałbym podzielić się z wami moimi wobkami.
Wobki wykonuje z piany w formie odlewu. Jak na razie woblery ukierunkowane do połowu jazi,kleni i okoni, w przygotowaniu woblery na pstrąga za około miesiąc i sandacza,szczupaka po nowym roku.
   
   
   
   
   

Odpowiedz
#2
Witam kolegę z sąsiedniego forum Papa2
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#3
Witojcie Marcinie Ostr Nie dość, że na sąsiedzkim forum wpuszcza ludzi w kompleksy swoim genialnym malowaniem to jeszcze tutaj nas będzie katował miej, że litość Beczy No no te w folii wyglądają genialnie a w szczególności ten okonek (chcę takiego Haha)

P.S Jutro będę tarabanił do Ciebie, dzisiaj nie chciałem przeszkadzać przy niedzielnym obiedzie Jezyk_oko
Odpowiedz
#4
Dzięki PanowieROTFL

Tomku, chcesz i masz, już odłożony.
Odpowiedz
#5
O znalazłeś Usmiech tak się zbierałem z podesłaniem tego linka hehe. Zamiast "woby robię z piany" przeczytałem, że robisz je pijany Haha
Odpowiedz
#6
Bardzo ładne - zwłaszcza, ze robisz je pijany Usmiech
Odpowiedz
#7
Podobno gdy się piany dużo nawdycha to można się nieźle zamulićMniam
Mi niestety się nie udało, jeszczeCwaniak
Odpowiedz
#8
Tylko za mocno nie zaciągnij, bo będzie trzeba dremelem wydech czyścić hehehe
Odpowiedz
#9
Witam Usmiech

fajne te Twoje wobasy Usmiech
Odpowiedz
#10
Wobasy prezentują się znakomicie ale czekam na te na szczupaka Oczko
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.