Shrap-Drakers Fishing Forum
Małe porządki w szafie
#1
Że mnie dziś żona bez kluczy zostawiła do wieczora sprzątam wędkarskie graty Bezradny
Znalazłem parę rzeczy które mogą się komuś przydać:

-Aluminiowa szpula Daiwa Procaster 3050 z żyłką ale kołowrotka nie znalazłem ROTFL Nawet nie obita wygląda jak nowa - 10zł
   
- Plecionka Dragon Guide Pro 0,17mm 150m czerwona sandaczowa, pudełko otwierane ale pletka nowa - 45zł
   
- Plecionka Daiwa Tournament Pink 0,16mm 8 splotów 135m również nowa -70zł
   
- kołoworotek Mikado Abrams 4010 w komplecie szpula zapasowa ABS z żyłką i alumioniowa z plecionką obie linki nowe, nie używane. Kołowrotek ma jakieś otarcia na obudowie nie zauważyłem w nim usterek na gruntówkę się nadaje - 90zł
   
- multiplikator Mikado salt water alct 20 i 300m plecionki Daiwa Tournament Accudepth 0,26mm. Multik ma otarcia ale jest sprawny, plecionka raz nad wodą, zakonserwowana także można powiedzieć że nówka ROTFL - 140zł czyli mniej niż kosztuje sama plecionka ROTFL

   

   

Odbiór osobisty Piaseczno lub Warszawa po wcześniejszym umówieniu się. Możliwość wysyłki.



Odpowiedz
#2
Biorę plecionkę Dragon Guide pro, proszę dane do przelewu na priv.
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
#3
Posłałem namiar Cwaniak
Odpowiedz
#4
a nie masz tam czasami tej pletki 8x w mniej wyzywającym kolorze i lepiej 0,18?
Odpowiedz
#5
Na razie nie mam, ta się zaplątała do testów ale ostatecznie do testów poszła 0,20 Bezradny ROTFL ale nie martw się Daiwa ma to do siebie że szybko traci kolor i przestaje razić w oko ROTFL
Odpowiedz
#6
Krystian co się martwisz kolorem Pfftt przecież w dobrym karczowisku w ciagu dnia możesz wyrwać 30 m Usmiech
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#7
Pletka Dragon sprzedana
Multik sprzedany
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Porządki w obu szafach rapa 31 19.472 03-12-2014, 20:56
Ostatni post: rapa
  wiosenne porządki jak6b 0 1.465 23-02-2014, 13:50
Ostatni post: jak6b
  {S} małe wachadła atb69 7 6.113 22-07-2012, 06:43
Ostatni post: atb69
  {S} małe wobki atb69 4 4.798 09-07-2012, 11:12
Ostatni post: atb69


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.