Shrap-Drakers Fishing Forum
Wypad na tarcho w sobote
#1
Witam.Jestem nowym użytkownikiem tego forum ale bardzo mi sie podoba i bede starał sie aktywnie uczestniczycOstr Chciałbym zapytac czy ktoś wybiera sie w sobote na tarchomin na rybki(świtówka) ok 6 na d woda? ewentualny kontakt 664944871
Odpowiedz
#2
Siemanko.
Witaj na forum Okok
Ja niestety tyram w weekend ale większość normalnych ludzi ma właśnie wtedy wolne Haha
Odpowiedz
#3
A Rapa za kare na 24h - i bransoleta na nogę Haha

Cześć Iatliano! Fajnie, że tutaj trafiłeś i mamy nadzieję, że tak jak piszesz, będziesz się z nami dzielił swoją wiedzą i wynikami wędkarskimi! Usmiech Ja niestety muszę odpaść, bo cały sprzęt aktualnie wywiozłem w Ww-y, mam nadzieję, że przywiozę go w weekend z powrotem - czekam na zdjęcia z wyprawy na Wisłę. A tak z ciekawości - na co się tam wybierasz?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#4
Cześc.Dzisiejsza wyprawa zakończyła sie wyzerowaniem i strata kilku gum na odcinku przy Siekierkowskim.Przenieśliśy sie z kumplami na burty i tam cos gryzło chociaż bez szału.Kilka delikatnych skubniec sandacza i szczupaka.Jutro znowu jade bo idzie woda wiec może cos sie zaliczy,nie tylko kilometryOczko Teraz nastawiam sie tylko na szczupaka lub sandacza
Odpowiedz
#5
A ktoś na jutro chetny do połapania?Start ok godz 8
Odpowiedz
#6
Właśnie wróciłem z działeczki i w Puławach, Wisełki stan wody wskazywał na dość sporyMysli
Odpowiedz
#7
Kaziu-bo jest spory i ciągle idzie do góry. Do grudnia z Wisłą rozwód biorę.
Odpowiedz
#8
Bondziorno ItalianoHaha
Odpowiedz
#9
Witam @KrzykoKwadr Dzisiejszy rekonesans przy Swietokrzyskim to zalane juz miejscówki,niema jak wejsc.Woda idzie w gore,trzeba poczekac jak bedzie opadac.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypad na Eldorado bysior 15 12.192 26-11-2008, 20:42
Ostatni post: rapa


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.