Shrap-Drakers Fishing Forum
złamana szczytówka
#1
Witam mam problem odnośnie połamanej szczytówki około 15-20 cm od góry w wędce TEAM DRAGON 2,95m 10-28gr.
Macie namiary na kogoś kto naprawia wędki(najlepiej okolice Głogowa), i czy w ogóle da radę ją naprawić , czy zostaje tylko kupno drugiego segmentu.
Odpowiedz
#2
ja złamałem Daiwę 3,1m 10-40g i obciąłem szczytówkę przy drugiej przelotce. Załatałem dziurę od góry i śmiga jak ta lala. Teraz mam Daiwę 3m Figielek

no i zasadnicze pytanie czy Twój kij to wklejka?
Odpowiedz
#3
Nie jest to wklejka, a na odcinku który się ułamał są trzy przelotki.
Odpowiedz
#4
Miałem kiedyś ten kij i byłem z niego bardzo zadowolony do czasu kiedy zauważyłem pęknięcie ( podłużna linia idąca wzdłuż blanku ) części szczytowej zaraz przy łączeniu. Radziłbym nie bawić się w naprawy tylko zadzwonić do Dragona kupić nowa szczytówkę, żeby było taniej może przełożą przelotki ( o ile te wędki składają w PL)
Odpowiedz
#5
Serwis Dragona nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej.Wszystkie elementy zapasowe trzeba zamawiać przez sklep.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.