Shrap-Drakers Fishing Forum
Spining
#1
Panowie i Panie poszukuje spina pod woblery 2-5cm i obrotówki 0-2
ogólnie pod kleń jaż pstrąg na wąskich rzeczkach więc długość od 210-250cm.
Proszę o wszelakie propozycje widełki cenowe 200-300zł
Dzięki Hejka
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#2
Ja polecam:
Savage Gear Parabellum Spin 2,79m / 3-16g
Co prawda trochę dłuższa ale z brzegu jak dla mnie w sam raz. Tylko trzeba trafić jeszcze na okazję cenowąBezradny
Odpowiedz
#3
... i co prawda trochę droższa Usmiech może ten kijek Cię zainteresuje -> Konger World Champion Dancer 240/14 Mysli
Odpowiedz
#4
(06-07-2014, 15:50)Grisha napisał(a): ... i co prawda trochę droższa Usmiech może ten kijek Cię zainteresuje -> Konger World Champion Dancer 240/14 Mysli

Świetny kijek, mam i stosuję do wyżej wymienionych ryb.
Może jeszcze daiwę exceler sobie pomacaj.
Odpowiedz
#5
Będę się rozstawał z Kongerem kupionym od @Marcista.Zielona seria.Na dniach wystawię dokładne ogłoszenie w dziale sprzedam.Cena 265zł z wysyłką kurierską.
Odpowiedz
#6
nadal poszukuje spina do brodzenia oto kilka propozycji
http://allegro.pl/spining-dam-neo-salt-weightless-ml-1-95m-5-15g-i4744684711.html

http://allegro.pl/spining-sanger-spirit-sx-light-jig-2-10m-3-15g-i4783053265.html
http://allegro.pl/wedka-daiwa-megaforce-11241-240-2-4m-2-14g-i4703501535.html
czekam na wasze opinie i nowe propozycje do wydania 300złKrzyk
DziękiHejka
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#7
Ja bym szukał czegoś z Daiwy (np. seria Megaforce) albo Guide select - bardzo dobre blanki - trudne do podrobienia. Już w kilku sklepach spotkałem się z opinią, że te "droższe" wędki są wyposażane w marnej jakości blanki.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#8
Nigdy Daiwy taniej. Mam Excelara do 80 gram. Ani razu nad wodą i do wymiany pierwsza i ostatnia przelotka bo pierścienie są popękane. ogólnie to paznokciem mogę je roztrzaskać. Ogólnie wszystko co miałem "niby" daiwy to jakaś jedna wielka pomyłka
Odpowiedz
#9
Ja mam Daiwę Sweepfire Jigger 8-35g. Korek zaczął się sypać już w połowie pierwszego niezbyt intensywnego sezonu.

Kiedyś na urodziny dostałem kołowrotek Daiwy (nie pamiętam modelu, ale na pewno nie był drogi) - po paru wyjściach hamulec przestał pracować płynnie. Niedługo też wyszczerbił się kabłączek na łączeniu z rolką. W efekcie pletka nie spada w rolkę, tylko blokuje się na wyszczerbieniu. Oczywiście za moment skutkuje to brodą z pletki.

Mam też Daiwę OPUS Plus 5000 - nierówno nawija plecionkę - większość pletki układa się na dole i górze szpuli, a na środku prawie pusto.

Masakra. W życiu nie kupię już nic tej pseudofirmy. Zly
Odpowiedz
#10
Trzeba kupowac albo "stare" modele albo z "wyzszej półki".
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spining do walizki yuzeg 20 26.187 03-07-2019, 10:04
Ostatni post: macieknie


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.