Shrap-Drakers Fishing Forum
Silnik Yamaha 2KM + ponton Fregat 280
#1
Witam,

Mam do sprzedania, oryginalny 2 konny, 2 suwowy silnik Yamahy w stanie bardzo dobrym, użytkowany z małym desantowym pontonem rosyjskiej marki Fregat.

Silnik jak i ponton zakupiony w Moskwie http://inflatable-boats.ru/language/polish/index154.html jakieś 7-8 lat temu jednak użytkowany sporadycznie ze względu na charakter pracy mój i poprzedniego właściciela Oczko, posiada normalne ślady użytkowania.

Silnik jest chłodzony cieczą i chodzi na mieszance paliwowej 1:100. Serwisowany przeze mnie i poprzedniego właściciela w Marine Serwis na Wale Miedzyszyńskim w Warszawie.

Silnik jest bardzo lekki ( ok. 10 kg. ) i łatwy w transporcie, ponton waży ok. 23 kg i pakowany jest razem ze sztywną podłogą w torbę 95x80 cm która z łatwością mieści się w większości bagażników samochodowych.

Zestaw sprzedaję gdyż mam inne pływadło i silnik a ten obecnie łapie kurz w garażu. Do obejrzenia / wypróbowania w Przasnyszu, bądź Warszawie - w przypadku poważnych ofert Oczko Cena 2200 - do lekkiej negocjacji ...

Pozdrawiam,

Michał
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.