Shrap-Drakers Fishing Forum
Jezioro Boren Maj 2014
#1
Witam w tym roku odwiedziliśmy jezioro Boren parę fotek zrobiliśmy ale szczegóły iż nie długo Usmiech


Odpowiedz
#2
Piękna Mamuśka, to pewnie ta 114?Muza

Czytałem wpis @Andrew na j.pl....nie mogę się doczekać relacjiHejka
Odpowiedz
#3
Witam jakoś nie możemy nic napisać brak czasu więc umieszczam parę zdjęć .Wyjazd był bardzo fajny ,złapałem trzy metrowe ryby 114,107,102 no i okonka 48 cm Usmiech


                       





Odpowiedz
#4
Ech te Wasze mamuśki! Usmiech Pięknie połowiliście i świetne zdjęcia porobiliście Usmiech Nic tylko zazdrościć Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#5
Ładne, grube rybska Okok W maju powtórka?
Odpowiedz
#6
Piękne rybki! byłem nad tym jeziorem trzy razy i każdy z nich był taki sam: na grubo! super łowisko na potężne i waleczne szczupaki
Odpowiedz
#7
Ależ piękności...
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#8
Tak tak piękności tylko pozazdrościć -brawo koledzy OklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklasky
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#9
Jedziemy po raz kolejny na Boren w tym sezonie. Wykruszyl sie jeden zawodnik i szukamy 9 osoby na wyjazd. Wyplywamy 23 maja z Gdyni, powrot 1 czerwca. Sprawdzona baza, duze lodki, duze silniki i duze szczupaki. Nie jest to wyjazd z gatunku wódka, konserwy, zabawa bez przerwy. Łowimy duzo ale poniewaz dzien ma 18 godzin jes czas na wszystko. Gorąco zachecam, wysokie szanse pobicia zyciowych rekordow szczupaka, okonia i wzdregi. Wiecej info na priva albo 601368012.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jezioro Malaren Szwecja Grzechul3 0 4.064 14-09-2020, 06:49
Ostatni post: Grzechul3
  Jezioro Boren 7-14 wrzesnia andrew 9 16.708 24-09-2012, 09:57
Ostatni post: kaczy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.