Shrap-Drakers Fishing Forum
Wiślane klenie.
#21
(05-06-2014, 10:39)gtsphinx napisał(a): A co do obrotówek Panowie....
Używacie żyłki i agrafek z krętlikiem? Jak sobie radzicie ze skręcaniem żyłki?

Tak. Krętlik to podstawa i musi być dobrej jakości bo inaczej po kilku rzutach robi się warkoczyk. Ponieważ swego czasu robiłem sam przypony z fluo stosowałem szkockie potrójne krętliki które całkiem eliminowały ten problem. Teraz z lenistwa kupuje gotowe np Dragona i problem skręcania linki powrócił Zly

@ Andrew a wydawało by się że duże same się kręcą Bezradny
Odpowiedz
#22
(06-06-2014, 19:23)Król Tarcho napisał(a): @Rychu vel Tomek jest dla mnie osóbą która ma bardzo dużą wiedzę w połowie jazio-kleni.Na bezrybiu które mamy potrafi ładnie połowić.Trochę rad dostałem,dzięki którym statystyki wzrosły.
Myślę,że przede wszystkim miejsce,potem odpowiednia przynęta.

Dzięki Mariusz za dobre słowo, ale żaden tam ze mnie spec od klenio-jazi. W ubiegłych latach może i jakoś tam się dawało połowic, ale ten sezon sprowadził mnie na ziemię i to dosyć boleśnie.
Na 10 wypadów kwietniowo- majowych miałem na kiju JEDNĄ rybę i w dodatku spadła Beczy
Jazia i klenia w tym roku jeszcze nawet nie dotknąłem, a tu już czerwiec.
Szczerze mówiąc, nie wiem co się dzieje Bezradny
Odpowiedz
#23
(09-06-2014, 23:58)rychu napisał(a):
(06-06-2014, 19:23)Król Tarcho napisał(a): @Rychu vel Tomek jest dla mnie osóbą która ma bardzo dużą wiedzę w połowie jazio-kleni.Na bezrybiu które mamy potrafi ładnie połowić.Trochę rad dostałem,dzięki którym statystyki wzrosły.
Myślę,że przede wszystkim miejsce,potem odpowiednia przynęta.


Na 10 wypadów kwietniowo- majowych miałem na kiju JEDNĄ rybę i w dodatku spadła Beczy
Jazia i klenia w tym roku jeszcze nawet nie dotknąłem, a tu już czerwiec.
Szczerze mówiąc, nie wiem co się dzieje Bezradny

Rychu nie tylko ty masz słaby sezon, w wiślanym wątku napisałem o niewytartym kleniu ( twoje okolice).
a mamy już czerwiec. ryba w tym sezonie nie żeruje tak intensywnie jak w latach ubiegłych..
po tarle się zacznie (mam nadzieję). z 2 strony znajomy był pod giżyckiem przez 6 dni i na kilka osób padł 1 wymiarowy szczupak. wczoraj słyszałem o wersminii, niedawno znajomi wrócili i też słabiutko.
także ja też nie wiem co się dzieje.
Odpowiedz
#24
Ja wiem co, takie skrzydlate coś na "K" ale nie powiem głośno bo mnie skrzyczycieROTFL

Ważne być nad wodą wyniki przyjdą, lekko nie jest, ale Królowa obdarzy cierpliwych - spokojnie PanowieLuzik

Pozdrawiam,
malcz
Odpowiedz
#25
@Sajdol myślisz, że z tym niewytartym kleniem to nie był wyjątek?...aż się nie chce wierzyć...

Ja mam info od znajomego, że dzisiaj wieczorem na pobliskiej Tarcho opasce, już coś się działo....ROTFL

Odpowiedz
#26
naprawdę nie mam pojęcia @Malczu
Odpowiedz
#27
U mnie klenie na "Tajnej" też leją mleczem,oco kaman?
Tomek może jakaś zmiana rewiru by pomogła ??
Odpowiedz
#28
U mnie część wytarta a część się dociera.Zauważyłem,że jak się zrobi chłodniej to jakby zaprzestają tarła i zaczynają znowu wraz z ociepleniem.Ostatnio więcej podglądałem niż łowiłem Haha
Odpowiedz
#29
(11-06-2014, 20:18)DarekP napisał(a): U mnie część wytarta a część się dociera.Zauważyłem,że jak się zrobi chłodniej to jakby zaprzestają tarła i zaczynają znowu wraz z ociepleniem.Ostatnio więcej podglądałem niż łowiłem Haha

ty świnio Jezyk_oko ROTFL
Odpowiedz
#30
(12-06-2014, 22:16)marcist napisał(a):
(11-06-2014, 20:18)DarekP napisał(a): U mnie część wytarta a część się dociera.Zauważyłem,że jak się zrobi chłodniej to jakby zaprzestają tarła i zaczynają znowu wraz z ociepleniem.Ostatnio więcej podglądałem niż łowiłem Haha

ty świnio Jezyk_oko ROTFL

Marcin, a Ty to jeszcze w ogóle coś machasz muchówą?
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.