Shrap-Drakers Fishing Forum
Koszulki Shrap-Drakers
#1
Pod młotek idą koszulki nie opłacone przez zamawiających je użytkowników. Do sprzedania mamy po jednej sztuce:
M-beż
L-Khaki

XL-Czarna
XL-Granat

Czapeczka khaki 1szt.

Koszulki 35 a czapeczka 25zł.

Zapraszamy Zakupy
Odpowiedz
#2
cześć, zabiorę czarną L
Odpowiedz
#3
L czarna sprzedana dla michal1980 Zakupy
Odpowiedz
#4
rapa dzięki za koszulkę i że się wogule odezwałeś zwalniam tą koszulkę rozmiar XL
Odpowiedz
#5
(08-06-2014, 20:52)jaco napisał(a): rapa dzięki za koszulkę i że się wogule odezwałeś zwalniam tą koszulkę rozmiar XL

Nie gniewaj się ale byłem w Pułtusku od 9 do 18 i nikt do mnie nie dzwonił. Krzysztof mnie złapał bez większego problemu a mój numer był tyle razy wrzucany na forum w wątku z koszulkami że każdy kto chce znajdzie go bez problemu Bezradny natomiast to że piszesz że bysior miał twój numer to zostawię bez komentarza bo nie jest to dla mnie wzór operatora komórkowego ROTFL
Jeżeli uważasz że nawaliłem to Kwiatek

Odpowiedz
#6
(09-06-2014, 07:31)rapa napisał(a):
(08-06-2014, 20:52)jaco napisał(a): rapa dzięki za koszulkę i że się wogule odezwałeś zwalniam tą koszulkę rozmiar XL

Nie gniewaj się ale byłem w Pułtusku od 9 do 18 i nikt do mnie nie dzwonił. Krzysztof mnie złapał bez większego problemu a mój numer był tyle razy wrzucany na forum w wątku z koszulkami że każdy kto chce znajdzie go bez problemu Bezradny natomiast to że piszesz że bysior miał twój numer to zostawię bez komentarza bo nie jest to dla mnie wzór operatora komórkowego ROTFL
Jeżeli uważasz że nawaliłem to Kwiatek

Sprawa ogarnięta, wzór operatora nawalił (żeś wymyślił Pfftt), ale koszulka jest i czeka do następnych ryb Usmiech Czyli za długo nie poczeka Oczko
Odpowiedz
#7
(09-06-2014, 12:49)bysior napisał(a):
(09-06-2014, 07:31)rapa napisał(a):
(08-06-2014, 20:52)jaco napisał(a): rapa dzięki za koszulkę i że się wogule odezwałeś zwalniam tą koszulkę rozmiar XL

Nie gniewaj się ale byłem w Pułtusku od 9 do 18 i nikt do mnie nie dzwonił. Krzysztof mnie złapał bez większego problemu a mój numer był tyle razy wrzucany na forum w wątku z koszulkami że każdy kto chce znajdzie go bez problemu Bezradny natomiast to że piszesz że bysior miał twój numer to zostawię bez komentarza bo nie jest to dla mnie wzór operatora komórkowego ROTFL
Jeżeli uważasz że nawaliłem to Kwiatek

Sprawa ogarnięta, wzór operatora nawalił (żeś wymyślił Pfftt), ale koszulka jest i czeka do następnych ryb Usmiech Czyli za długo nie poczeka Oczko

Bo czasem do ciebie się dodzwonić to jak do woźnego w dzień nauczyciela ROTFL
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koszulki MONSTER SERIES pejot 3 3.317 02-03-2015, 20:58
Ostatni post: urasenty


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.