Shrap-Drakers Fishing Forum
Gaspe Atlantic Salmon Fly fishing
#1
[youtube]pXqUvet_lhU[/youtube]
Odpowiedz
#2
Robi wrażenie,co? Haha
Może jednak spróbujesz tego muchowania Bysiorku?
Odpowiedz
#3
Jakby u nas były takie rzeki i ryby, to Bysior już dawno by muchował.Oczko
Odpowiedz
#4
Jeszcze na razie się nie przekonałem Usmiech Sandacze na muchę na Narwi? Haha
Odpowiedz
#5
Uperty jest. Jego sprawa Usmiech Nie wie co traci Pfftt
Odpowiedz
#6
(17-05-2014, 09:25)morouk napisał(a): Uperty jest. Jego sprawa Usmiech Nie wie co traci Pfftt

Mam dwa patenty z mucha na spinning póki co Oczko Ale to dam znać jak połapię Usmiech
Odpowiedz
#7
(17-05-2014, 09:49)bysior napisał(a):
(17-05-2014, 09:25)morouk napisał(a): Uperty jest. Jego sprawa Usmiech Nie wie co traci Pfftt

Mam dwa patenty z mucha na spinning póki co Oczko Ale to dam znać jak połapię Usmiech

Łowienie muchą na spinning najlepiej opisał rybarak Oczko Pfftt
Gdybyś widział np. jak spory pstrąg wyskakuje nad wodę po to by chwycić Twoją muchę, to byś od razu przepadł Usmiech Ja widziałem kilka razy. Bajka.
Odpowiedz
#8
Im częściej oglądam takie filmy,tym bardziej sie przekonuje do takiego łowienia i nabieram coraz to wiekszej chęci spróbowania.Może by i piękniejszą połówke zaszczepiłMysliROTFL
Odpowiedz
#9
(18-05-2014, 21:14)Król Tarcho napisał(a): Im częściej oglądam takie filmy,tym bardziej sie przekonuje do takiego łowienia i nabieram coraz to wiekszej chęci spróbowania.Może by i piękniejszą połówke zaszczepiłMysliROTFL

Poligon do doświadczeń masz niezły.Te niemieckie kluchy powyżej 50cm pięknie by walczyły na muchówce.

Odpowiedz
#10
Darku pewnie i tak,ale przed trzeba jeszcze nauczyc się wszelkich technik rzucania i skompletować w miarę rozsądny i odpowiedni zestaw.Pozatym ja jako totalny laik mógłbym nabrać złych nawyków z których ciężko czasami wyjśćOczko
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hardcore fishing :) gtsphinx 9 11.542 05-03-2016, 11:16
Ostatni post: bohun2006


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.