Shrap-Drakers Fishing Forum
Wały przeciwpowodziowe.
#21
(13-05-2014, 09:22)Peter napisał(a): Ja sie po km tak nie łapie. Machnij tam kiedy jak bede przeplywal to pogadamy jak starzy Polacy Usmiech

Spoko, jak dostrzegę żółty kadłub będę machał, albo ja Wy wypatrzycie "różowego" Gallopera na WMA to też śmiało wbijajcie (często mamy grill lub ognisko Oczko).
A co do miejsca to ma potencjał sumowo-sandaczowy o czym kilka osób wie bo połowili zeszłej jesieni ale skoro ma być cisza to tą ciszę utrzymam Bezradny.
Odpowiedz
#22
Z reguły odpowiednio rozpracowane miejsca maja potencjał. Tylko trzeba umieć go wykrzesać. Dzisiaj np kolejny raz przekonałem sie, ze zeby złowić trzeba łowić.
Odpowiedz
#23
(13-05-2014, 17:19)Peter napisał(a): Z reguły odpowiednio rozpracowane miejsca maja potencjał. Tylko trzeba umieć go wykrzesać. Dzisiaj np kolejny raz przekonałem sie, ze zeby złowić trzeba łowić.

Peter, my jedziemy nad wodę a nie na ryby i wielokrotnie mając wędki w bagażniku nawet ich nie wyciągamy przesiadując nad Narwią cały dzień Oczko. A wracając do miejsca to dla nas ma dwie zalety, jest ładnie i mało kto tam zagląda a ryby, jak będą to OK, jak nie to też nikt płakał nie będzie.
Odpowiedz
#24
(12-05-2014, 21:04)bysior napisał(a): Natomiast pytałem się dokładnie Marcin co do wału, więc Ci krótko odpowiadam: nie. Nie wolno przejeżdżać przez wały (oczywiście co jasne jeździć po nich albo parkować) bez względu na to czy jest zakaz czy nie, w dużej części takich przejazdów nie ma znaków bo są "dzikie". Co więcej, nawet jak zostawisz samochód za wałem i sobie gdzieś pójdziesz to również możesz znaleźć mandat za wycieraczką... Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane Oczko

Bysior mam sprawę, jak możesz dopytać to zapytaj o podstawę prawną do nałożenia mandatu za to że samochód jest zaparkowany za wałem, ale kierowca nie został "przyłapany" na samym przejeździe przez wał na gorącym uczynku.

Drążę temat dalej bo uzasadnienie że Nie bo nie wolno jakoś do mnie nie trafiło i całe szczęście moim "problemem" zainteresowała się też dobrze "oblatana" w przepisach osoba Haha i znalazła kilka przypadków ....., ale o tym później Oczko.



Odpowiedz
#25
(26-06-2014, 18:42)Marcin napisał(a):
(12-05-2014, 21:04)bysior napisał(a): Natomiast pytałem się dokładnie Marcin co do wału, więc Ci krótko odpowiadam: nie. Nie wolno przejeżdżać przez wały (oczywiście co jasne jeździć po nich albo parkować) bez względu na to czy jest zakaz czy nie, w dużej części takich przejazdów nie ma znaków bo są "dzikie". Co więcej, nawet jak zostawisz samochód za wałem i sobie gdzieś pójdziesz to również możesz znaleźć mandat za wycieraczką... Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane Oczko

Bysior mam sprawę, jak możesz dopytać to zapytaj o podstawę prawną do nałożenia mandatu za to że samochód jest zaparkowany za wałem, ale kierowca nie został "przyłapany" na samym przejeździe przez wał na gorącym uczynku.

Drążę temat dalej bo uzasadnienie że Nie bo nie wolno jakoś do mnie nie trafiło i całe szczęście moim "problemem" zainteresowała się też dobrze "oblatana" w przepisach osoba Haha i znalazła kilka przypadków ....., ale o tym później Oczko.

Ok Usmiech

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.