Shrap-Drakers Fishing Forum
Wisła- WARSZAWA- ŁOWISKA - pytanie?
#1
Witam.

Sezon majowy rozpoczęty, ciągnie i kusi zabrać sprzęt i jechać na ryby, lecz mam mały problem. Studiuję w Warszawie, nie mam pojęcia gdzie tutaj można połowić, wszstkie moje dotychczasowe wyprawy wędkarskie odbywały się w rodzinnych stronach. głównie interesują mnie miejsca spiningowe. może ktoś polecić jakieś miejsca do spiningowania? najlepiej w okolicach Warszawy (do 50 km) lub w samej Warszawie jeśli takowe są.


P.s jestem nowym użytkownikiem , nie wiem czy post w odpowiednim miejscu.
z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Co prawda ja akurat na Wiśle nie łowię, ale.... http://shrap-drakers.pl/forum/thread-3385-post-76935.html#pid76935

znajdziesz tam mnóstwo informacji Usmiech

Zapraszamy do wątku Witam się Oczko
Odpowiedz
#3
(09-05-2014, 18:19)wilqu napisał(a): Witam.

Sezon majowy rozpoczęty, ciągnie i kusi zabrać sprzęt i jechać na ryby, lecz mam mały problem. Studiuję w Warszawie, nie mam pojęcia gdzie tutaj można połowić, wszstkie moje dotychczasowe wyprawy wędkarskie odbywały się w rodzinnych stronach. głównie interesują mnie miejsca spiningowe. może ktoś polecić jakieś miejsca do spiningowania? najlepiej w okolicach Warszawy (do 50 km) lub w samej Warszawie jeśli takowe są.


P.s jestem nowym użytkownikiem , nie wiem czy post w odpowiednim miejscu.
z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam

kolego jest takie jedno miejsce, dzieli Warszawę na pół a nazywa się Wisła Oczko
Odpowiedz
#4
(09-05-2014, 21:15)sajdol napisał(a):
(09-05-2014, 18:19)wilqu napisał(a): Witam.

Sezon majowy rozpoczęty, ciągnie i kusi zabrać sprzęt i jechać na ryby, lecz mam mały problem. Studiuję w Warszawie, nie mam pojęcia gdzie tutaj można połowić, wszstkie moje dotychczasowe wyprawy wędkarskie odbywały się w rodzinnych stronach. głównie interesują mnie miejsca spiningowe. może ktoś polecić jakieś miejsca do spiningowania? najlepiej w okolicach Warszawy (do 50 km) lub w samej Warszawie jeśli takowe są.


P.s jestem nowym użytkownikiem , nie wiem czy post w odpowiednim miejscu.
z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam

kolego jest takie jedno miejsce, dzieli Warszawę na pół a nazywa się Wisła Oczko

Weź się ogarnij, napisał przecież że w Warszawie studiuje i może miasta nie znać. Nie każdy musi od razu wiedzieć jak trafić nad ten strumyk królową rzek zwany, podpowiedz który tramwaj czy tam autobus co by się w przyszłości i innym przydało ROTFL.

Jak te 50km jeszcze naciągniesz to zapraszam do Pułtuska, tu ja podpowiem gdzie stanąć by coś złapać Milczek.
Odpowiedz
#5
(09-05-2014, 21:39)Marcin napisał(a):
(09-05-2014, 21:15)sajdol napisał(a):
(09-05-2014, 18:19)wilqu napisał(a): Witam.

Sezon majowy rozpoczęty, ciągnie i kusi zabrać sprzęt i jechać na ryby, lecz mam mały problem. Studiuję w Warszawie, nie mam pojęcia gdzie tutaj można połowić, wszstkie moje dotychczasowe wyprawy wędkarskie odbywały się w rodzinnych stronach. głównie interesują mnie miejsca spiningowe. może ktoś polecić jakieś miejsca do spiningowania? najlepiej w okolicach Warszawy (do 50 km) lub w samej Warszawie jeśli takowe są.


P.s jestem nowym użytkownikiem , nie wiem czy post w odpowiednim miejscu.
z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam

kolego jest takie jedno miejsce, dzieli Warszawę na pół a nazywa się Wisła Oczko

Weź się ogarnij
, napisał przecież że w Warszawie studiuje i może miasta nie znać. Nie każdy musi od razu wiedzieć jak trafić nad ten strumyk królową rzek zwany, podpowiedz który tramwaj czy tam autobus co by się w przyszłości i innym przydało ROTFL.

Jak te 50km jeszcze naciągniesz to zapraszam do Pułtuska, tu ja podpowiem gdzie stanąć by coś złapać Milczek.
Marcin weź się ogarnij, Warszawę znalazł, uczelnię znalazł to wisły nie znajdzie?
lub inaczej: a może kawkę i ciasteczko do łóżeczka na śniadanko podać?
zarejestrował się na odp....l się, ani skąd ani na co.
Zresztą bysior dobrze napisał. tak trudno zadać sobie trochę trudu i wieści znad wody postudiować?
żeby nie było, nic do człowieka nie mam a mój post był pół żartem poł serio.
Odpowiedz
#6
(09-05-2014, 22:25)sajdol napisał(a): Marcin weź się ogarnij, Warszawę znalazł, uczelnię znalazł to wisły nie znajdzie?
lub inaczej: a może kawkę i ciasteczko do łóżeczka na śniadanko podać?
zarejestrował się na odp....l się, ani skąd ani na co.
Zresztą bysior dobrze napisał. tak trudno zadać sobie trochę trudu i wieści znad wody postudiować?
żeby nie było, nic do człowieka nie mam a mój post był pół żartem poł serio.

O jesssu, ROTFL, wiem że miasto znalazł, uczelnię też ale już nawet o rzecze słowem nie wspomniał i może nie wiedzieć że przez Warszawę przepływa w ogóle jakaś rzeka. Ja pisałem w żartach a Ty na sztywno ROTFL.

PS: jak już będziesz z tą kawą i ciastkami to i ja też poproszę Jezyk_oko.
Odpowiedz
#7
jak to bywa na forach, nie potrzebna spina.

zdążyłem zauważyć ten "strumyk" skoro napisałem w temacie "Wisła" pytałem o miejsca w sensie odcinki gdzie łowić albo prościej mogłem zapytać, gdzie nie warto nawet rzucać. zadałem pytanie po to, aby nie marnować czasu na bezsensowny połów i jedyny efekt to wyciągnięta puszka po konserwie.

wieści z nad wody postudiować? a po co jest te forum ? chyba po to, aby zadawać pytania i otrzymywać pytania jeśli nie ma się czasu na studiowanie wieści z nad wody. akurat wolny czas chce spędzić nad wodą a nie przed kompem i szukać info. pozdrawiam
Odpowiedz
#8
ok Panowie sorki, po 8-miu kawach jestem, po wielu godzinach wędkowania i może już nie kumam czaczy Usmiech
Marcin , myślałem, że ty na serio. wszystko oczywiście podam tylko postaw łóżko tam gdzie najlepiej sandokany biorą w twoich okolicach i napisz jak dojechać Dokuczacz
@wilqu, napisz do mnie na priv. to się wybierzemy na rybki.
Odpowiedz
#9
(09-05-2014, 22:40)wilqu napisał(a): jak to bywa na forach, nie potrzebna spina.

zdążyłem zauważyć ten "strumyk" skoro napisałem w temacie "Wisła" pytałem o miejsca w sensie odcinki gdzie łowić albo prościej mogłem zapytać, gdzie nie warto nawet rzucać. zadałem pytanie po to, aby nie marnować czasu na bezsensowny połów i jedyny efekt to wyciągnięta puszka po konserwie.

wieści z nad wody postudiować? a po co jest te forum ? chyba po to, aby zadawać pytania i otrzymywać pytania jeśli nie ma się czasu na studiowanie wieści z nad wody. akurat wolny czas chce spędzić nad wodą a nie przed kompem i szukać info. pozdrawiam

A wiesz tak to czasem bywa jak wpada "nowy" i bach chce mieć wsio na tacy nie witając się nawet w odpowiednim wątku Jezyk_oko - tak więc czego oczekujesz od nas. Skoro Ty nie zadałeś sobie trudu w szukaniu na forum miejscówek to po co mamy to robić za Ciebie, było choć w kit pocisnąć że czytałeś i czytałeś ale sam nie wiesz gdzie dokładnie się udać. Ja łowiąc w Warszawie kilka razy robiłem coś w tym stylu - jechałem jak najbliżej rzeki i tam gdzie znalazłem dogodny parking i trochę odpowiedniej do moich potrzeb wody to tam łowiłem Jezyk_oko.

Idąc nad wodę to wybierasz się po czy na rybki, jeśli to drugie to liczy się czas spędzony nad wodą i gdziekolwiek nie pójdziesz nad Wisłę to czas spędzisz miło.

@sajdol - spoko luz Luzik.
Odpowiedz
#10
(10-05-2014, 00:10)Marcin napisał(a):
(09-05-2014, 22:40)wilqu napisał(a): jak to bywa na forach, nie potrzebna spina.

zdążyłem zauważyć ten "strumyk" skoro napisałem w temacie "Wisła" pytałem o miejsca w sensie odcinki gdzie łowić albo prościej mogłem zapytać, gdzie nie warto nawet rzucać. zadałem pytanie po to, aby nie marnować czasu na bezsensowny połów i jedyny efekt to wyciągnięta puszka po konserwie.

wieści z nad wody postudiować? a po co jest te forum ? chyba po to, aby zadawać pytania i otrzymywać pytania jeśli nie ma się czasu na studiowanie wieści z nad wody. akurat wolny czas chce spędzić nad wodą a nie przed kompem i szukać info. pozdrawiam

A wiesz tak to czasem bywa jak wpada "nowy" i bach chce mieć wsio na tacy nie witając się nawet w odpowiednim wątku Jezyk_oko - tak więc czego oczekujesz od nas. Skoro Ty nie zadałeś sobie trudu w szukaniu na forum miejscówek to po co mamy to robić za Ciebie, było choć w kit pocisnąć że czytałeś i czytałeś ale sam nie wiesz gdzie dokładnie się udać. Ja łowiąc w Warszawie kilka razy robiłem coś w tym stylu - jechałem jak najbliżej rzeki i tam gdzie znalazłem dogodny parking i trochę odpowiedniej do moich potrzeb wody to tam łowiłem Jezyk_oko.

Idąc nad wodę to wybierasz się po czy na rybki, jeśli to drugie to liczy się czas spędzony nad wodą i gdziekolwiek nie pójdziesz nad Wisłę to czas spędzisz miło.

@sajdol - spoko luz Luzik.

zgadza się Marcin, masz rację. ide na ryby a nie po ryby więc każdy czas spędzony jest miło. ok dzięki . zamykamy temat
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rainbow Wisła i sandacz w okolicach Krakowa vuescan 5 12.589 21-11-2012, 10:11
Ostatni post: bluzer
  Łowiska na Odrze sszalonyy 1 5.118 30-10-2011, 21:24
Ostatni post: sszalonyy
  "od Gdańskiego do Centrum Olimpijskiego" czyli Wisła z rana Robson 15 15.816 02-04-2010, 12:15
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.