Shrap-Drakers Fishing Forum
Obce babki w Wiśle
#21
(18-03-2014, 20:46)Marcin napisał(a): (...)
Pewnie i nie bo co to za wiarygodność "badań" przez wędkarzy. Jaki jest wędkarz każdy wie Haha, tu doda kilka centymetrów a tam podkoloryzuje i już historia na wieczorne opowieści ROTFL.

"Ty zgaś lampę a ja skrócę szczupaka" Pfftt
Odpowiedz
#22
(18-03-2014, 20:48)bysior napisał(a):
(18-03-2014, 20:46)Marcin napisał(a): (...)
Pewnie i nie bo co to za wiarygodność "badań" przez wędkarzy. Jaki jest wędkarz każdy wie Haha, tu doda kilka centymetrów a tam podkoloryzuje i już historia na wieczorne opowieści ROTFL.

"Ty zgaś lampę a ja skrócę szczupaka" Pfftt

Wędkarze mają wyobraźnię ROTFL.

Już przez chwilę myślałem że nam temat zboczy jak Pioo napisał soją wiadomość. Temat o babkach a ja na pierwszy rzut oka przeczytałem w jego wiadomości o stringach, dokładniej czytając jest to niestety tylko sting Foch, a myślałem że zaraz będzie fajnie Haha.

Dobra bo zdeptaliśmy koleżance temat o rybach, lub co gorsza z rozpędu zacytuje nas w jakiejś książce naukowej i dopiero będą jaja.
Odpowiedz
#23
W jez. Łacha dwa lata temu było tej babki na kilogramy. Co by na haczyk nie założyć brały jak szalone.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#24
Obce babki zawsze zwiastują kłopoty...
Odpowiedz
#25
(19-03-2014, 00:06)pieczywko napisał(a): Obce babki zawsze zwiastują kłopoty...

Okok nic dodać nic ująć!
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ścieki w Wiśle Paweł 14 21.675 25-03-2012, 09:02
Ostatni post: krzyko
  Obce gatunki ryb w naszych wodach rapa 30 33.040 13-07-2009, 13:18
Ostatni post: maselinho


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.