Shrap-Drakers Fishing Forum
Kurtki Geoff Anderson
#1
Przymierzam się do zamówienia większej ilości kurtek Raptor 2. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o priv. Cena to 430zł, dwa kolory do wyboru i pełna rozmiarówka. Oferta jest ważna tylko poprzez forum Oczko
http://www.firmadragon.pl/index.php/oferta/odzie-wedkarska/odzie-geoff-anderson/kurtka-raptor
Odpowiedz
#2
Mam pytanie o kurtki i spodnie Geofa Andersona.
Nie chce zakładać oddzielnego wątku. A chciałbym poznać wasze opinie o kurtce Dozer 4 i spodniach Urus 4 - czy bedą dobre do łowienia z łódki wyłącznie na spining? Czy może kurtka Raptor i jakieś inne spodnie? Dodam, ze chce używać ich wiosną i jesienią w jeszcze nie gorące dni.
Moze równolegle podpowiecie jakie najlepiej spodnie i koszule lub cienka bluzę kupić na lato (ze względów zdrowotnych musza być z długimi rekawami, nogawkami).
Odpowiedz
#3
(27-02-2014, 00:53)krokodyl napisał(a): Mam pytanie o kurtki i spodnie Geofa Andersona.
Nie chce zakładać oddzielnego wątku. A chciałbym poznać wasze opinie o kurtce Dozer 4 i spodniach Urus 4 - czy bedą dobre do łowienia z łódki wyłącznie na spining? Czy może kurtka Raptor i jakieś inne spodnie? Dodam, ze chce używać ich wiosną i jesienią w jeszcze nie gorące dni.
Moze równolegle podpowiecie jakie najlepiej spodnie i koszule lub cienka bluzę kupić na lato (ze względów zdrowotnych musza być z długimi rekawami, nogawkami).

Dozera 4 (wersję Leaf) kupiłem ostatnio. Będę testował, napiszę jak sprawa wygląda. Jako ciekawostkę dodam, że czekałem na niego 6 miesięcy. GA dostawy do Polski traktuje raczej tak mało solidnie. Większość sklepów nie ma na stanie ich rzeczy mimo, że teoretycznie w sklepie są (sklepy internetowe). Uwaga na rozmiarówkę GA, jest mocno zawyżona (przynajmniej Dozer 4). Trzeba koniecznie mierzyć. Co do cienkiej bluzy (koszulki na długi rękaw) to polecam produkty firmy Graff (mi się sprawdzają).
Odpowiedz
#4
@krokodyl ja też szukam spodni.
Najchętniej kupiłbym bojówki dla wojska us z gore-texu (membrana 60.000 mm) ale coś nie mogę ich nigdzie znaleźć. Może ktoś ma namiary na taki sklep?
sorki za offtopa
Odpowiedz
#5
(27-02-2014, 09:12)sajdol napisał(a): @krokodyl ja też szukam spodni.
Najchętniej kupiłbym bojówki dla wojska us z gore-texu (membrana 60.000 mm) ale coś nie mogę ich nigdzie znaleźć. Może ktoś ma namiary na taki sklep?
sorki za offtopa

60.000 mm - są takie membrany?

Odpowiedz
#6
(27-02-2014, 08:36)tom76 napisał(a):
(27-02-2014, 00:53)krokodyl napisał(a): Mam pytanie o kurtki i spodnie Geofa Andersona.
Nie chce zakładać oddzielnego wątku. A chciałbym poznać wasze opinie o kurtce Dozer 4 i spodniach Urus 4 - czy bedą dobre do łowienia z łódki wyłącznie na spining? Czy może kurtka Raptor i jakieś inne spodnie? Dodam, ze chce używać ich wiosną i jesienią w jeszcze nie gorące dni.
Moze równolegle podpowiecie jakie najlepiej spodnie i koszule lub cienka bluzę kupić na lato (ze względów zdrowotnych musza być z długimi rekawami, nogawkami).

Dozera 4 (wersję Leaf) kupiłem ostatnio. Będę testował, napiszę jak sprawa wygląda. Jako ciekawostkę dodam, że czekałem na niego 6 miesięcy. GA dostawy do Polski traktuje raczej tak mało solidnie. Większość sklepów nie ma na stanie ich rzeczy mimo, że teoretycznie w sklepie są (sklepy internetowe). Uwaga na rozmiarówkę GA, jest mocno zawyżona (przynajmniej Dozer 4). Trzeba koniecznie mierzyć. Co do cienkiej bluzy (koszulki na długi rękaw) to polecam produkty firmy Graff (mi się sprawdzają).

Tak z czystej ciekawości ile zapłaciłeś za tą kurtkę?
Odpowiedz
#7
[/quote]

60.000 mm - są takie membrany?


[/quote]

też zrobiłem wielkie oczy jak mi sprzedawca w jednym ze sklepów powiedział.
Wziąłem do ręki kurteczke i pytam się jaka membrana a on że 35000, ja mówię że chyba raczej 3500.
i wtedy dał mi dłuższy wykład. z tego co mówił to na tą chwilę żaden materiał nie jest lepszy od prawdziwego gore-texu. Co prawda te wszystkie ciuchy GA raptory i inne mają 3500 i podobno nie przemakają . No i bądź tu teraz mądry.
Odpowiedz
#8

60.000 mm - są takie membrany?


[/quote]

też zrobiłem wielkie oczy jak mi sprzedawca w jednym ze sklepów powiedział.
Wziąłem do ręki kurteczke i pytam się jaka membrana a on że 35000, ja mówię że chyba raczej 3500.
i wtedy dał mi dłuższy wykład. z tego co mówił to na tą chwilę żaden materiał nie jest lepszy od prawdziwego gore-texu. Co prawda te wszystkie ciuchy GA raptory i inne mają 3500 i podobno nie przemakają . No i bądź tu teraz mądry.
[/quote]

Leaf ma według producenta 10.000mm i 12.600gm/24/t. Podchodzę do tego z przymrużeniem oka ale podobno w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.

Dobre techniczne kurtki mają na metkach podobne parametry
Odpowiedz
#9
Sprzedam wzmacniacze jeden samochodowy 800 watt drugi domowy cena za sztukie 100 zl zdjecia wysylam na meila

Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
#10
(28-02-2014, 12:15)dell napisał(a): Sprzedam wzmacniacze jeden samochodowy 800 watt drugi domowy cena za sztukie 100 zl zdjecia wysylam na meila

Trochę nie ten temat Jezyk_oko, skucha poszła.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [S] kurtkę Geoff Anderson Raptor kiks1972 9 7.239 08-09-2013, 09:36
Ostatni post: kiks1972


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.