Shrap-Drakers Fishing Forum
Kurtki Geoff Anderson
#11
Jeszcze żeby to były wzmacniacze do kurtki ROTFLROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz
#12
(28-02-2014, 12:51)rapa napisał(a): Jeszcze żeby to były wzmacniacze do kurtki ROTFLROTFLROTFLROTFL

Czepiasz się zamiast podziękować że podbił temat Haha.
Odpowiedz
#13
(28-02-2014, 12:53)Marcin napisał(a):
(28-02-2014, 12:51)rapa napisał(a): Jeszcze żeby to były wzmacniacze do kurtki ROTFLROTFLROTFLROTFL

Czepiasz się zamiast podziękować że podbił temat Haha.

Kiepski ze mnie marketingowiec KotekROTFLZakupy
Odpowiedz
#14
(28-02-2014, 13:02)rapa napisał(a):
(28-02-2014, 12:53)Marcin napisał(a):
(28-02-2014, 12:51)rapa napisał(a): Jeszcze żeby to były wzmacniacze do kurtki ROTFLROTFLROTFLROTFL

Czepiasz się zamiast podziękować że podbił temat Haha.

Kiepski ze mnie marketingowiec KotekROTFLZakupy

Niestety muszę przytaknąć.

Chcesz sprzedać kurtki warte 610zł za 430zł to już w pierwszym zdaniu tematu powinieneś bombardować wszystkich czytający magicznymi słowami: okazja która się już nie powtórzy, jedyna taka promocja, kto nie kupi będzie później żałował, a Ty nic, kompletnie nic i tak bezuczuciowo wklepujesz "Przymierzam się", "Jeżeli jest ktoś zainteresowany". No tak to biznesu nie będzie.

Weź no edytę zrób i temat napisz np. UWAGA, NIEPOWTARZALNA I JEDYNA W SWOIM RODZAJU OKAZJA i w temacie od początku z grubej rury:
Słuchajta, jest okazja, tylko teraz i nigdy więcej stać się posiadaczem jedynej w swoim rodzaju, najwspanialszej i cenionej przez wędkarzy kurtki Geoff Anderson. Cena to uwaga - 430zł a nie jak u konkurencji 610zł, oferta ważna tylko na forum, nie chcę popędzać i naciskać ale ilość jest mocno ograniczona. Kto miał w planach lub o takiej marzył to jest właśnie ku temu okazja która już nigdy się nie powtórzy.

No, to do dzieła Haha.
Odpowiedz
#15
(28-02-2014, 13:28)Marcin napisał(a):
(28-02-2014, 13:02)rapa napisał(a):
(28-02-2014, 12:53)Marcin napisał(a):
(28-02-2014, 12:51)rapa napisał(a): Jeszcze żeby to były wzmacniacze do kurtki ROTFLROTFLROTFLROTFL

Czepiasz się zamiast podziękować że podbił temat Haha.

Kiepski ze mnie marketingowiec KotekROTFLZakupy

Niestety muszę przytaknąć.

Chcesz sprzedać kurtki warte 610zł za 430zł to już w pierwszym zdaniu tematu powinieneś bombardować wszystkich czytający magicznymi słowami: okazja która się już nie powtórzy, jedyna taka promocja, kto nie kupi będzie później żałował, a Ty nic, kompletnie nic i tak bezuczuciowo wklepujesz "Przymierzam się", "Jeżeli jest ktoś zainteresowany". No tak to biznesu nie będzie.

Weź no edytę zrób i temat napisz np. UWAGA, NIEPOWTARZALNA I JEDYNA W SWOIM RODZAJU OKAZJA i w temacie od początku z grubej rury:
Słuchajta, jest okazja, tylko teraz i nigdy więcej stać się posiadaczem jedynej w swoim rodzaju, najwspanialszej i cenionej przez wędkarzy kurtki Geoff Anderson. Cena to uwaga - 430zł a nie jak u konkurencji 610zł, oferta ważna tylko na forum, nie chcę popędzać i naciskać ale ilość jest mocno ograniczona. Kto miał w planach lub o takiej marzył to jest właśnie ku temu okazja która już nigdy się nie powtórzy.

No, to do dzieła Haha.

Jakby miał po 200 to kontener mógłby zamówić ROTFLROTFLROTFL
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#16
Zrobiłem sobie rok wolnego od handlu ale muszę posprawdzać pewne źródła, nowych dostawców nowe marki żeby w przyszłym zaatakować Pfftt Jak wszystko będzie działać sprawnie to będę zadowolony bo na razie robię poligon doświadczalny Milczek Więc to są przymiarki ale jak zacznę już działać pewną parą to będzie szło na kontenery Pfftt ale raczej nie ciuchów więc jest to rzeczywiście OKAZJA można nawet powiedzieć że NIEPOWTARZALNA ale pewnie mnie już znasz i wiesz że nie lubię nachalnej reklamy, migoczących bannerów itp. Kto będzie zainteresowany wyłowi na forum i tyle.
Odpowiedz
#17
(28-02-2014, 15:25)rapa napisał(a): Zrobiłem sobie rok wolnego od handlu ale muszę posprawdzać pewne źródła, nowych dostawców nowe marki żeby w przyszłym zaatakować Pfftt Jak wszystko będzie działać sprawnie to będę zadowolony bo na razie robię poligon doświadczalny Milczek Więc to są przymiarki ale jak zacznę już działać pewną parą to będzie szło na kontenery Pfftt ale raczej nie ciuchów więc jest to rzeczywiście OKAZJA można nawet powiedzieć że NIEPOWTARZALNA ale pewnie mnie już znasz i wiesz że nie lubię nachalnej reklamy, migoczących bannerów itp. Kto będzie zainteresowany wyłowi na forum i tyle.

No taki trochę niemrawy z Ciebie biznesmen Jezyk_oko, idź na żywioł zaszalej zrób kolorowy migający banner ROTFL.
No i temat znów podbity Okok.
Odpowiedz
#18
Niedługo pojawi się nowa oferta PLECIONEK W ZAJEBISTYCH CENACH ROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz
#19
(28-02-2014, 15:51)rapa napisał(a): Niedługo pojawi się nowa oferta PLECIONEK W ZAJEBISTYCH CENACH ROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL

Czekam i biorę jedną Haha
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#20
(28-02-2014, 15:51)rapa napisał(a): Niedługo pojawi się nowa oferta PLECIONEK W ZAJEBISTYCH CENACH ROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL


Zdradź jakie to plecionki?

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [S] kurtkę Geoff Anderson Raptor kiks1972 9 7.239 08-09-2013, 09:36
Ostatni post: kiks1972


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.