Shrap-Drakers Fishing Forum
Powitanie Jesieni 2009
#1
Tym razem, z wielką radością mamy zaszczyt zaprezentować relację z zawodów Powitanie Jesieni 2009, które odbyły się pod flagą naszej strony nad Domaniowskim Morzem!

http://shrap-drakers.pl/index.php?go=art/relacja-powitanie-jesieni-2009/relacja-powitanie-jesieni-2009

Gratulujemy Zwycięzcom!!!
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
W końcu widzę że 3 dni bez kija w ręku się opłaciły Hejka
Zazdroszczę i gratuluję zawodnikom Okok
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie za super imprezę Buzki W tym roku trochę zabrakło na topa,ale i tak nie wypada narzekać Glupek Tylko te splawiki od Gutkiewicza,ciągle mi się śnią Nerwus Zalamka Do zobaczenia znów Zlezkawoku
Odpowiedz
#4
No no, imprezę zrobiliście na najwyższym poziomie! Szacunek chłopaki! Trzymać tak dalej! Bardzo się cieszę, że Marek-SIEK dołączył do sponsorów, ja osobiście bardzo cenię jego woblerki. No i Daiwa-Cormoran..... Oprawa jak się patrzy! Za roku musi być tylko lepiej! Oczko

Gratuluję zwycięzcom jak również tym, którym się nie poszczęściło. Tak to jest w wędkarstwie. Ważne, że się dobrze bawiliście Usmiech
Odpowiedz
#5
Super, super, super. Gratuluje udanej imprezy.
Odpowiedz
#6
No no. Faktycznie - róg obfitości z nagrodami!!! Najważniejsze że imprezka wyszła wyśmienicie i ze wszyscy sie dobrze bawili!
Gratulacje dla zwycięzców!
Odpowiedz
#7
gratuluje tak wspanialej organizacji .....Usmiech bylo super Pfftt wspamiala atmosfera ...szkoda ze rybki nie dopisaly wobec niektórych oczekiwan .....ale mam nadzieje ze nikogo nie zniechecilo to do dalszych wypadów na nasze wspaniale Domaniowskie "morze" .....jeszcze raz gratuluje i czekam na nastepne imprezy tego typu .....pozdrowienia dla chlopaków z redakcji Usmiech
Odpowiedz
#8
Również odemnie wielkie dzięki dla wszystkich uczestników, organizatorów i sponsorów Pwitania Jesieni. W szczególności chciałem podziękować swojemu Zarządowi Koła-25 Radom Miasto za okazanie wszelkiej pomocy udzielonej organizatorom tej wspaniałej imprezy.Chciałem również podziękować Zarządowi Okręgu Radomskiego za zwolnie uczestników zawodów od opłat za wędkowanie na Domaniowie. Mniemam że w przyszłym roku zagości więcej zawodników na Powitaniu Jesieni.Kwadr
Odpowiedz
#9
W przyszłym roku Kaziu zawitam i jaUsmiech Gratuluję wszystkim - w szczególności zwycięzcom, a Bodziowi to już w ogóleUsmiech Drapieżniki górą!! Wyobrażam sobie reakcję Bysiora na Bodziowego sandała - pewnie biedak zemdlałOczko Pozdrawiam
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#10
Woooow!!!
Jakaż piękna Impreza!
I jakaż oprawa, toż to stadiony świata!
Gratulacje dla organizatorów za.... organizację!
Gratulacje dla uczestników za... uczestnictwo!
No i gratulacje dla zwycięzcy. Za zwycięstwo oczywiście!!!
Wspaniałe są takie spotkania, zazdroszczę wszystkim uczestnikom.
Podobnie jak Monika deklaruję - za rok nie puszczę Was tam samych beze mnie!
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mazurski urlop 2009 bysior 9 7.967 02-07-2009, 21:03
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.