Shrap-Drakers Fishing Forum
Powitanie Jesieni 2009
#21
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Taurus - żebyś jak najszybciej mógł wykorzystać te przysmaki z zamrażarki! Z jednej strony możesz oczywiście żałować, a nawet musisz - bo impreza w tym roku była wyjątkowa! Ale z drugiej... tylko Król Bodzio pokazał klasę i złapał sandacza Usmiech Ja muszę przyznać miałem jedno branie na plaży, w sobotę około 24.00... na ukleję "marynowaną" produkcji Cormorana... ciągnął, memłał, puszczał, znowu memłał... zaciąłem i pusto - nawet trupek nie miał większych oznak tego memłania... Usmiech

Co się odwlecze to nie uciecze więc dokładaj do zamrażarki aż do następnego roku!! Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#22
(13-10-2009, 20:07)bysior napisał(a): Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Taurus - żebyś jak najszybciej mógł wykorzystać te przysmaki z zamrażarki!

Co się odwlecze to nie uciecze więc dokładaj do zamrażarki aż do następnego roku!! Usmiech

Rekonwalescencja przebiega dobrze i gdy przetrwam styczniowy termin to w przyszłym roku pokażę wam jak się łowi domaniowskie sandacze Usmiech Jak tylko smakował to nie sandacz na trupka tylko jakiś mały drapieżnik próbował zrobić sobie przekąskę. Jeżeli nie było śladu to mógł to być okoń lub mały sumek. Generalnie na Domaniowie ukleja 7-10 cm i hak 2.0 nie robi problemu w szybkim połknięciu przynęty. Ja nigdy nie czekam. Jak jedzie to zaraz tnę.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mazurski urlop 2009 bysior 9 7.967 02-07-2009, 21:03
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.