Shrap-Drakers Fishing Forum
A może jakieś spotkanie integracyjne?
#1
Witam.
Na forum jestem nowy. Wędkarstwem również interesuję się od niedawna. Jakiś czas temu znajomy pokazał mi jak rzucać spiningiem i już wiedziałem, że to lubię. Oczywiście najpierw zarzuciłem mu blachę na drzewo, potem urwałem żyłkę w zaczepie, aż wreszcie poplątałem wszystkie krzaki dokoła siebie. Ale potem było już tylko lepiej. Wciąż jednak uważam się za żółtodzioba, choć nie brakuje mi determinacji i każdą wolną godzinę spędzam nad wodą. Znalazłem to forum przypadkiem i cieszę się, że są ludzie, którzy spotykają się i kolegują po kiju.
Wracając do tematu, bardzo chętnie spotkam się z doświadczonymi ludźmi, coby łyknąć trochę wiedzy i udoskonalić technikę. Mam kilka swoich stałych miejscówek, ale z racji moich mizernych wyników, nie chciałbym robić za przewodnika.
Interesuje mnie wyłącznie spining, wydaje mi się bardziej sportowy, niż siedzenie cały dzień lub noc w jednym miejscu. Może zostawię sobie zasiadki na emeryturę Usmiech
Odpowiedz
#2
Witaj na forumKwadr
Nasze spotkania te oficjalne i te w bardzo kameralnym gronie odbywają się dość często.
Nie wiem czy w tym roku jest planowany jakiś zlot Mysli ale kilkuosobowych wypadów napewno nie zabraknie Okok
Odpowiedz
#3
Witamy również i mamy nadzieję, że zagościsz tutaj jak najdłużej - ludzie tutaj spotkani są naprawdę wyjątkowi Usmiech

Jeśli chodzi o spotkanie integracyjne - to myślę że może zrobimy jakiś kameralny, nieoficjalny wypad... Na razie musimy odpocząć choć chwilę, bo dopiero wróciliśmy z imprezy pt. Powitanie Jesieni którą organizowaliśmy... żałuj że Cię nie było Usmiech

I jeszcze pytanie - a skąd jesteś jeśli wolno spytać? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#4
Witamy na forum ja to chętnie się też podłącze pod jakiś wypad spiningowy, ale tylko w sobotę mogę w najbliższym czasie.
Odpowiedz
#5
Witaj w naszym gronie.Usmiech
Jeżeli jesteś miłośnikiem wędkarstwa i wszystkiego co nas otacza nad wodą - dobrze trafiłeś!
W tym roku napewno jakieś spotkania w podgrupach będą, na razie część Drakersów musi wypocząć po ostatnim weekendzie.Haha
Zaglądaj jak najczęściej, chwal się swoimi wędkarskimi zwycięstwami, porażek również się nie wstydź!Luzik
Odpowiedz
#6
Jestem z Legionowa.
Jak już nauczyłem się rzucać tak, że blacha leciała w stronę wody, a nie odwrotnie Usmiech, to jeszcze nie mając karty wyciągnąłem z wody szczupaka ok 60cm i kilka okoni ok 25-28cm. Tak się napaliłem, że z marszu praktycznie pobiegłem wyrobić kartę wędkarską i obkupiłem się w sprzęt. Niestety od tamtej pory trafiają mi się okonie wielkości dłoni i szczupaki 30cm Beczy Tylko sprzętu przybywa, godzin nad wodą i siwych włosów na brodzie, bo na głowie już nie mam. Już żona mnie chce z domu wypisać, a ryby śnią mi się po nocach Boisie Coś czuję, że nie zaznam spokoju, jak nie udowodnię, przynajmniej sobie samemu, że potrafię coś konkretnego złowić. I zrobić sobie takie zdjęcia jak Wy macie...
To tak trochę pół żartem, pół serio, choć w sumie to więcej tego serio.
Odpowiedz
#7
Znaczy Bonat masz nawalone pod dachem Glupek No i oto chodzi Oklasky Juz czekam na spotkanie z TobąMniam
Odpowiedz
#8
Witaj bonat w naszym gronieHejka .Sądzę że jeszcze będziesz miał okazję w tym roku spotkać się z nie którymi Shrapami nad woda i pospingować.Musisz tylko czytać i sprawdzać umawialnie na forum.Okok
Odpowiedz
#9
Może w któryś weekend na Domaniów byśmy pojechali?
Odpowiedz
#10
Witaj, witaj kolego! Usmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Oficjalne spotkanie shrap-drakers rapa 81 60.926 20-11-2009, 22:15
Ostatni post: Wozik77
Exclamation Spotkanie, terminy, zapisy itp rapa 110 73.336 10-08-2009, 20:54
Ostatni post: Wozik77
Information Spotkanie Shrap-Drakers i TEAM RAPA bysior 89 70.390 20-07-2009, 21:25
Ostatni post: Wozik77
Exclamation Zapisy na spotkanie rapa 198 130.778 29-04-2009, 22:05
Ostatni post: bysior
  Targowe spotkanie - info rapa 29 23.004 03-02-2009, 17:45
Ostatni post: mario
  Forum i spotkanie bysior 27 19.594 22-11-2008, 20:37
Ostatni post: OloPe


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.