Shrap-Drakers Fishing Forum
Kotwiczki bezadziorowe
#21
Ja bezzadziory stosuję dopiero teraz przy kręceniu muszek a jakie będą tego efekty to pokaże już wiosna.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#22
Ja też bezzadziory do much kupuje a jak zadziorowe mam to zawsze na.woda.zaginam i szczerze bardzo mało spięć miałem w zeszłym sezonie.
Odpowiedz
#23
Tymon jakis czas temu o tym pisal.Szczerze to nie wzialem tego pod uwagę,sorryZawstydzony
Postaram sie jednak w tym sezonie podjąć wyzwanie i usunac zadziory.Zaczne od przynet najczęściej stosowanychOczko
Zobaczymy jakie będą tego efekty.
Odpowiedz
#24
Witam ponownie, ponieważ ten sezon ma się ku końcowi pozwoliłem sobie odświeżyć temat i poprosić osoby które używały haków bezzadziorowch w tym sezonie o wyrażenie swojej opinii na ich tematUsmiech
Odpowiedz
#25
Był to mój pierwszy sezon sumowy gdzie pozaginałem wszystkie groty na kotwach w woblerach.Polecam!Milczek
Odpowiedz
#26
Polecam stosowanie haków bezzadziorowych, cały sezon 2014 łowiłem tylko na bezzadziorowe( wędkarstwo muchowe) i naprawdę nie odnotowałem jakiejś większej liczby spięć ryb, niż na haczykach z zadziorami. Nam nic to nie przeszkadza, a dla rybek jest to na pewno z dużo większą korzyścią.
Odpowiedz
#27
Ja niechcący poszedłem dalej, złowiłem szczupaka z ułamanym hakiem aż za zadziorem - do tej pory się zastanawiam jak on się zaciął ROTFL.

Tak jak napisałem tak zrobiłem, w kilkunastu przynętach okoniowych kombinerkami zniszczyłem zadziory i powiem szczerze że jedyną oznaką jaką było ich brak to bezproblemowe wyczepianie ryb po holu.

Po tym jak chyba wszystkie przynęty bez zadziorów pourywałem to i o tym trochę zapomniałem i już na jesieni łowiłem normalnie, z zadziorami. Ale teraz jak mi przypomnieliście to wezmę to pod uwagę podczas zimowego uzupełniania przynęt Okok.
Odpowiedz
#28
Też wszystkie zadziory w kurczakach szczupakowych miałem w tym roku zagięte i nie zauważyłem wiekszej ilości spadów. Za to komfort podczas wyczepiania przynęty znacznie większy, a co za tym idzie mniej krwi z rąk się polało podczas chwytu pod skrzelo.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.