Shrap-Drakers Fishing Forum
Wiśniowe Muchi
#91
Ciekawe te Twoje żuczki, a jak ze skutecznością spodów bez piór ?.Chrząszcze nie posiadają mechatych spodów a wszyscy łącznie ze mną kręcą brzuchy z piór czy sierści.Czytałem coś o pęcherzykach powietrza zatrzymujacych się w żywych owadach ale czy to ma aż takie znaczenie ?Mysli
Odpowiedz
#92
miałem problem żeby zrobić od spodu zdjęcie w wodzie ale jak będę jutro to postaram się machnąć taką fotkę. Jak dla mnie efektywność jest bardzo fajna Klenie nie pochłaniają delikatnie tylko zaraz po spadnięciu szczególnie brązowych i jasno zielonych walą jak głupie wcześniej ciężko miałem zaciąć bo małe haki te są na 8 wiec w sobotę się okaże Usmiech
Odpowiedz
#93
(10-07-2014, 23:10)wisnia napisał(a): Był taki film dokumentalny HBO ""Czekając na sobotę" tak ja czekam na Sobotę i wędkowanie Usmiech

a tak wyglądają od spodu Usmiech

haki 8 za poleceniem kolegi @DarkaP bo przy mniejszych hakach fakt sporo spadów było.

Dość małe te Twoje muchy, wrzucę zdjęcie swojego parszywca dla przeciwwagi Ostr
Odpowiedz
#94
(11-07-2014, 11:01)rybarak napisał(a):
(10-07-2014, 23:10)wisnia napisał(a): Był taki film dokumentalny HBO ""Czekając na sobotę" tak ja czekam na Sobotę i wędkowanie Usmiech

a tak wyglądają od spodu Usmiech

haki 8 za poleceniem kolegi @DarkaP bo przy mniejszych hakach fakt sporo spadów było.

Dość małe te Twoje muchy, wrzucę zdjęcie swojego parszywca dla przeciwwagi Ostr
Parszywiec jak się patrzy.To nartnik czy jakaś komarzyca ?

Odpowiedz
#95
Parszywiec fajowy Usmiech Tylko dokonując oglądu onego parszywca zacząłem się zastanawiać jak zrobiłeś Adam ten odwłoczek, a konkretnie tą okrywkę (jak się nazywa to coś ... no!) na odwłok (a właściwie wokół odwłoka). Klejem?
Odpowiedz
#96
Nie no Adamie musze przyznać kawał parszywca Usmiech moje malutkie ale i tak mi się duże wydają.
Dziś testowane były brązowy the Best klenia łykały go dosyć głęboko i bardzo agresywnie nawet jeden mały bolek się skusil Usmiech najmniejsza ryba miała 10 cm a największą około 30 al haki się sprawdziły większe ryby się zapinają bez problemu Akita są naprawdę dobre.
Odpowiedz
#97
(11-07-2014, 14:31)krzyko napisał(a):
(11-07-2014, 11:01)rybarak napisał(a):
(10-07-2014, 23:10)wisnia napisał(a): Był taki film dokumentalny HBO ""Czekając na sobotę" tak ja czekam na Sobotę i wędkowanie Usmiech

a tak wyglądają od spodu Usmiech

haki 8 za poleceniem kolegi @DarkaP bo przy mniejszych hakach fakt sporo spadów było.

Dość małe te Twoje muchy, wrzucę zdjęcie swojego parszywca dla przeciwwagi Ostr
Parszywiec jak się patrzy.To nartnik czy jakaś komarzyca ?

Uniwersalny parszywiec, ryby widząc go od spodu mogą brać go za komarnicę, ważkę czy konia, mi to wsio ryba aby była ryba Jezyk_oko

(11-07-2014, 19:57)morouk napisał(a): Parszywiec fajowy Usmiech Tylko dokonując oglądu onego parszywca zacząłem się zastanawiać jak zrobiłeś Adam ten odwłoczek, a konkretnie tą okrywkę (jak się nazywa to coś ... no!) na odwłok (a właściwie wokół odwłoka). Klejem?

Tułów na igle na to pokrywa, można ale nie trzeba podklejać jak kto lubi.
Odpowiedz
#98
Po przyjściu przesyłki ze sklepu nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem parę takich potworków.
   
   
   
no i na zębate
   
   
Odpowiedz
#99
Staraj się robić brazki żeby się.rozszerzaly od ogonka do oczka ...
Odpowiedz
A to takie na szczupaki mogą być? co poprawić ??
   
   
   
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.