Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprzętowy dylemat - BOLEŃ
#21
a w najbliższym czasie zbrojenie kijka na blanku Batson RX8 1144f 2.90m 10-28 także wiślane rapiszony drżyjcie Pfftt
[/quote]

łowię kijaszkiem dokładnie na tym blanku od dwóch sezonów - i mogę powiedzieć - będzie pan zadowolony Usmiech
Odpowiedz
#22
Dzisiejsze konstrukcje sa tak zbudowane, ze nawet krotkim kijem osiagniesz zadowalajace odleglosci.Kwestia warunkow i wlasnych upodoban.Ja smigam 2,7m.Moze to z wiekiem czlowiek przyzwyczaja sie do krotszegoMysliHahaHaha
Odpowiedz
#23
Chyba, ja z wędek 3m i 2,70 przeskoczyłem na 2,40 i 2,25 Haha Tyle że nie używam ich do łowienia bolków
Odpowiedz
#24
czy ktoś może używa kijek savage gear parabellum 279 7-23g ?
wpadł mi ostatnio w oko i przyjemnie się nim macha dlatego prosiłbym o opinie.
przeznaczenie - bolki na lekko.
Odpowiedz
#25
(27-02-2014, 21:51)sajdol napisał(a): czy ktoś może używa kijek savage gear parabellum 279 7-23g ?
wpadł mi ostatnio w oko i przyjemnie się nim macha dlatego prosiłbym o opinie.
przeznaczenie - bolki na lekko.

Jeśli chodzi o savage gear to najlepiej zapytać Garbusa. Zaraz do niego zadzwonię i podam linka do tematu.
Odpowiedz
#26
wywołany do tablicy odpowiadam, szybki fastowy kij z zapasem mocy oraz fajnym ciepłym ugięciem przy dużym obciążeniu, myślę że będziesz zadowolony podczas rapowego szaleństwa
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#27
Mógłbyś napisać co więcej? Np jakie przyjęty dobrze ładuje w realu min-max,
pod jakiego typu wobkami kleka w nurcie. Generalnie wszystkie uwagi cenne .
Zakładam oczywiście że mówimy tym konkretnym modelu
Odpowiedz
#28
(27-02-2014, 21:51)sajdol napisał(a): czy ktoś może używa kijek savage gear parabellum 279 7-23g ?
wpadł mi ostatnio w oko i przyjemnie się nim macha dlatego prosiłbym o opinie.
przeznaczenie - bolki na lekko.
Może trochę nie na temat, ale mam dwa z tej stajni 2,79 3-15 i 307 9-32, oba kije mają zawyżone cw zarówno dolne jak i górne.
Generalnie jestem zadowolony i przez cały poprzedni intensywny sezon się sprawdziły. Kije ładnie się gną i super ładują pod przynętą, wykonane przyzwoicie (w dłuższym jedna przelotka jest trochę krzywa).
Długie dolniki to mankament (mi mocno przeszkadza przy tym krótszym), a przy tym 307 to się przydaje. Kije jak pisałem nie należą do szybkich, ja lubię takie kije i mi pasują. Akcja moderate a ugięcie pełne przechodzi w parabolę.
Moje są ok, podejrzewam, że i ten 7-23 będzie spoko, ale dokładnie tego modelu nie miałem w rękach.
Pozdro,
K
Odpowiedz
#29
dzięki Panowie za pomoc. może coś jeszcze @garbus napisze.
@qbanerra ten kijek 307 9-32 jest wolniejszy i pierwsze odczucie- brak mocy w Dolniku.
no ale machanie kijem w sklepie do końca prawdy nie powie Usmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dylemat. Prośba o radę w wyborze spina na wiślane sandacze. reaven44 37 41.538 06-10-2012, 17:49
Ostatni post: piotrek210771
  DYLEMAT patryk93 9 9.220 06-09-2012, 17:48
Ostatni post: atb69


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.