Shrap-Drakers Fishing Forum
Bucek "kręci"
#1
Oczywiście nie wytrzymałem i dziś na 5 minutek usiadłem bo na więcej córka z żonką mi nie pozwoliły. Efektem żółte coś
   
   
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#2
Nie wiem co to co prawda, ale podoba mi się ROTFL Okok
Odpowiedz
#3
spróbuj zrobić duzy odwlok ns końcu glowka ppmaluj mazakiiem paski na odwloku 2 piórka na skrzydła i osa jak nic. Ale kto wie być może taka liszka tez kleniom posmakuje. Na dryfly.pl jest fajna osa . Masz materiał widze to można umotac . Pozdro [/u]
Odpowiedz
#4
(27-01-2014, 20:55)bysior napisał(a): Nie wiem co to co prawda, ale podoba mi się ROTFL Okok

Pędrak Oczko Pfftt
Odpowiedz
#5
(27-01-2014, 21:12)morouk napisał(a):
(27-01-2014, 20:55)bysior napisał(a): Nie wiem co to co prawda, ale podoba mi się ROTFL Okok

Pędrak Oczko Pfftt

Yellow Bug ROTFLROTFL
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#6
Jakkolwiek byś tego nie nazwał, pędrak zawsze pozostanie pędrakiem Oczko Haha Haha Haha
Odpowiedz
#7
Bardzo ładna Usmiech ja jeszcze nie usiadłem do kręcenia Pfftt
Odpowiedz
#8
Jak malowane cztery ziarenka kukurydzy - jak znalazł na feeder na Wkrze HahaHahaHahaHahaHahaHaha
Odpowiedz
#9
A tu poniżej dzisiejszy pierwszy RedTag Kwadr

   
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#10
Jak na pierwszy, to całkiem nieźle Usmiech Do jeżynki weź mniejsze piórka Usmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.