Shrap-Drakers Fishing Forum
Trok boczny - trochę inaczej
#11
miejmy nadzieję, że tak się stanie.
Odpowiedz
#12
Bardzo ciekawy tekst .Ja miałem przyjemność wędkować z Pawłem i zobaczyć Jego metody w praktyce.
Odpowiedz
#13
(23-09-2009, 17:31)mario napisał(a): Bardzo ciekawy tekst .Ja miałem przyjemność wędkować z Pawłem i zobaczyć Jego metody w praktyce.

Ja też pływałam z PawłemPfftt Żeby nie byłoUsmiech Fajny tekst i zdjęciaUsmiech Pozdrawiam i czekam na kolejnyUsmiech
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#14
Pawełku artykuł wspaniały i foty jak zawsze super , jak sam się orientujesz w sprawach spinu a zwłaszcza troka bocznego mam blade pojęcie , więc nie zabieram zbytnio w tym temacie zdania.Ale jak myślę to w przyszłym roku jeśli Cię mocno poproszę, przyjmiesz mnie na naukę połowu na spina i troka bocznego .Prosi
Odpowiedz
#15
Pawełku super artykuł. Pamiętam, jak ostatnio coś żeś wspominał mi o troczku i art. Widzę, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Gratuluję.
Odpowiedz
#16
Bravo Paweł- jak zawsze Twój tekscik pierwsza liga!!! Ja akurat troka używam sporadycznie, ale napewno sięgnę po artykuł jeszcze raz kiedy na troczka znów przyjdzie mi ochota
Odpowiedz
#17
Witam.
Ja od niedawna próbuję łowić na boczny trok. Głównie dlatego, że jak wspomina autor, po wielu dniach bezowocnej orki każdy ma ochotę poczuć coś na drugim końcu kija. Jak dotąd udawało mi się zahaczać okonki na tyle delikatnie, że z wypięciem nie było najmniejszego problemu (niektóre nawet się wypinały same). Stosuję gumki ok. 3cm i haczyki 6, ale po przeczytaniu tego artykułu na wszelki wypadek zmienię gumki i haczyki na większe.
Pozdrawiam.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.