Shrap-Drakers Fishing Forum
HM69 thrill
#1
Witam,

Mam do sprzedania wędkę DRAGON HM 69 THRILL. Wędka zakupiona jak dobrze pamiętam w okolicach czerwiec/lipiec 2013. Wędka w świetnym stanie, mało używana. Stan niemalże nówka Haha. Sprzęt niezwykle czuły. Sprzedaje bo moim zdaniem jednak średnio pasuje pod wieczornego sandacza.... Za to jest rewelacyjna na bolki. Cena to 770zł do lekkiej negocjacji. W komplecie tuba, pokrowiec, gwarancja.

Zdjęcia na prv
Odpowiedz
#2
Kolego kijek w tej cenie jest na Allegro 625zl pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
(26-12-2013, 17:52)piotrek210771 napisał(a): Kolego kijek w tej cenie jest na Allegro 625zl pozdrawiam.

Jesteś pewny, że to oryginał ??

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Tak jestem pewny jest gwarancja wysyłam link http://allegro.pl/wedka-dragon-hm69-thrill-2-85m-7-25g-i3758579563.html
Odpowiedz
#5
Znajomy taki nabył za 520 z wysyłką,kupiony przez pierwszego właściciela pod koniec kwietnia.
Odpowiedz
#6
Piotrek widziałem tą ofertę. Ja kupiłem w Centrum Wędkarstwa i w tamtym czasie też ktoś wystawiał nową z gwarancja za +- 200zł taniej. Wydało mi się to całkiem podejrzane i wolałem dołożyć a mieć pewność. W końcu Centrum Wędkarstwa nie zwinie się z rynku i nie będę szukał wiatru w polu jak to czasem bywa ze sklepami online.

Bez dwóch zdań jest to świetny kij i generalnie nie potrzebuję się go pozbywać za wszelką cenę. Jak się nikt nie zdecyduje na zakup to w kolejnym sezonie ja zapoluje na wiślane bolki.
Odpowiedz
#7
(27-12-2013, 08:48)pioo napisał(a): W końcu Centrum Wędkarstwa nie zwinie się z rynku i nie będę szukał wiatru w polu jak to czasem bywa ze sklepami online.

Na wstępie napiszę że sklep który sprzedaje to tylko pośrednik, który z późniejszymi gwarancjami nie ma już nic wspólnego.

Piszę z własnego doświadczenia, kupiłem kij firmy XXX przez Allegro, po półrocznym używaniu dolna przelotka wypadła z mocowania - luźna omotka czy jak to się tam nazywa. Napisałem do człowieka od którego zakupiłem kij co mam teraz robić, odpisał i wskazał dwie opcje. Pierwsza to zapakować kij z gwarancją i wysłać do niego - opcja płatna bo koszta wysyłki do niego i odbioru musiałbym pokryć sam. Druga opcja już całkowicie bezpłatna to zabrać kij z gwarancją i udać się do pierwszego lepszego sklepu wędkarskiego sprzedającego kije danej marki i z tego miejsca zostanie on zabrany przez przedstawiciela do serwisu.
I tu mała uwaga, o ile z kijem nie miałem najmniejszego problemu to już z kołowrotkiem zakupionym na wakacjach w Koszalinie mały problem wystąpił - co prawda z powodu dobrych chęci sprzedającego w sklepie do którego się udałem - sprzedający prosto bez ściemy powiedział że nie podejmie się serwisu ponieważ kołowrotek nie był kupiony u niego.
Odpowiedz
#8
Rozbieżności w cenie wynikają z promocji w Dragonie, czasem sięgają one 50% i wtedy na rynek trafiają wędki albo w niższej cenie albo z wyższą marżą Figielek W tym roku Certate z 2100zł spadł na 1500 i bardzo brzydko to wygląda na półce kiedy nowy stoi obok zeszłorocznego modelu o pytaniach czy to aby nie podróbka nie wspomnę... Starszą wersję trzeba by było sprzedawać poniżej kosztów zakupu żeby była w zbliżonej cenie do nowej Bezradny

Przepraszam za wstawkę nie na temat Luzik
Odpowiedz
#9
Kijek rzeczywiście jest rewelacyjny ja go polecam piękne progresywne ugięcie brak spadów jednak dla mnie ciut za mało mocy w dolniku cena producenta jest za wysoka. Za cenę 500zł można mieć kij Robinson Diaflex Classic 2.70m,10-40g.lub 2.85,10-40gr jak dla mnie ideał na rzekę.
Odpowiedz
#10
(27-12-2013, 18:19)piotrek210771 napisał(a): Kijek rzeczywiście jest rewelacyjny ja go polecam piękne progresywne ugięcie brak spadów jednak dla mnie ciut za mało mocy w dolniku cena producenta jest za wysoka. Za cenę 500zł można mieć kij Robinson Diaflex Classic 2.70m,10-40g.lub 2.85,10-40gr jak dla mnie ideał na rzekę.

Albo za 280zł. nówkę sztukę z gwarancją jak mój Oczko
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  !!!Salmo Thrill !!!NOWE!!! Rasta 1 2.722 30-05-2013, 15:50
Ostatni post: Rasta
  [S] Dragon HM69 Thrill wloczykij 2 3.267 18-11-2012, 19:13
Ostatni post: wloczykij


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.