Shrap-Drakers Fishing Forum
Boleniowe HM by Tomek1988
#11
Spoko Panowie z dostępnością raczej problemów nie będzie tak więc jakby coś zapraszam na priv. Oczko
Odpowiedz
#12
Zauważalny postęp zrobiłeś w estetyce wykonania swoich woblerów Okok. Bardzo fajne i zapewne łowne.Kiedyś miałem rodzinę w Świeciechowie i pamiętam jak ciocia często mówiła o Basuni, czy to Twoja rodzinna miejscowość?
Odpowiedz
#13
Tak tak Basonia to moja miejscowość, nieduża wieś położona nad Wisłą. Do Świeciechowa mam jakieś 8km Oczko

Dzisiejszy dzień jest jednym z najpiękniejszych w w mojej woblerowej twórczości Usmiech Po kombinacjach z obciążeniem udało mi się stworzyć boleniowego jerka, głównie chodziło mi aby uzyskać odjazdy przy podszarpywaniu i lusterkowanie w opadzie i udało się to w 100% praca mnie zaskoczyła i to baaardzo pozytywnie nawet się tego nie spodziewałem Oczko Wobler może być ściągany także jednostajnie to nie problem, wtedy pracuje lekkim zygzakiem nawet przy szybkim ściąganiu do ekspresu raczej się nie nadaje ale to już na prawdę trzeba szybko korbą kręcić. Wobler to typowy jerk który odjeżdża na boki przy podbijaniu jak slider tylko trochę drobniej ale odjazdy są super widoczne w słońcu, w opadzie drobniutko i mocno lusterkuje. Wersja ze zdjęć ma 9cm ale będą też mniejsze na pewno 7 i 8 a jak da radę to pomyślę o 6cm.

Drunk Bleak 9cm, 15g. Poniższe zdjęcia to takie intro Oczko

[Obrazek: k3hn.jpg]
[Obrazek: lmif.jpg]
[Obrazek: i095.jpg]
[Obrazek: vfe2.jpg]
[Obrazek: tivs.jpg]
Odpowiedz
#14
Woblerki pierwsza klasa!
Odpowiedz
#15
(22-12-2013, 19:01)michaln napisał(a): Woblerki pierwsza klasa!
W rzeczy samej. Właśnie doszła do mnie paczuszka z tymi cudeńkami, i robią na prawdę dobre wrażenie.Oczko
Tak więc aby do maja.Cwaniak

Odpowiedz
#16
Dziękuję Tomek za rzeczowy opis i szczegóły.Oczywiscie jak każdy facet lubie "ładne"....(reszte dopisac wg upodobań).
Dlatego tez jezeli chodzi o design jest on dla mnie wazny, ale nie najwazniejszy.Praca, przede wszystkim.Nie kity z satelity.
Oczywiscie z checia na będę Twoje Basunskie bezstery plus boleniowego jerka.
Reszta na prv...Oczko
Odpowiedz
#17
Przed rozpoczęciem sezonu i ja coś przygarnę Usmiech
Odpowiedz
#18
Nie ma problemu Panowie, wystarczy napisać do mnie priv. a ja poinformuję o dostępności, jak nie będę miał wolnych to się zrobi, czas realizacji jakieś 1,5 tygodnia szybciej się nie da, jakbym lał z formy dało by radę ale jednak drewno ma swój klimat i raczej zostanę mu wiernym Oczko
Odpowiedz
#19
Nowy rok zaczął się klasycznie Pfftt

[Obrazek: 9a1a288ed4ac80afmed.jpg]
[Obrazek: 28ec1c7db43be090med.jpg]

Ale są też nowości Oczko Taka partyjka dla @Krystekwolf na jego wiślane kabany Usmiech
Model Drunk bleak boleniowy jerk, pięknie odjeżdża na boki przy poszarpywaniu szczytówką oraz lusterkuje w opadzie dość mocno, można prowadzić także jednostajnie,wobler pracuje lekkim zygzaczkiem. Jest co najmniej kilka sposobów na prowadzenie tej przynęty.
[Obrazek: a3d7e3654913bd50med.jpg]
[Obrazek: f935110f49effa43med.jpg]

6steczki
[Obrazek: efa2bac5f9f52c3emed.jpg]

7demki
[Obrazek: 0f04606829b14945med.jpg]
Odpowiedz
#20
Próbne malowanie drunk'ów nowymi farbkami Usmiech

[Obrazek: 2ae143c6608b3f4bmed.jpg]

[Obrazek: ce3a800bad339bd8med.jpg]

[Obrazek: 811e401a4b102cccmed.jpg]
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Woblery boleniowe. rapa10 5 8.518 08-04-2013, 08:37
Ostatni post: lawdzoj82
  Boleniowe zabawki redzi 55 62.064 08-04-2013, 08:29
Ostatni post: lawdzoj82
  Pudełko boleniowe 2011 Paweł 25 36.725 09-05-2011, 12:59
Ostatni post: karolordutowski
  Woblery boleniowe płytkoschodzące ela 6 12.768 01-05-2011, 20:34
Ostatni post: harp


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.