Shrap-Drakers Fishing Forum
Wynajem łódek wędkarskich.
#31
(22-01-2014, 15:41)sacha napisał(a):
(22-01-2014, 14:20)anguiler napisał(a): Jak myślicie?
Nie muszę myśleć bo wiem. Co prawda Szwecja mnie mało interesuje ale podaję cenę promu bo w poniedziałek zapłaciłem:
1 auto Ford Transit + 6 osób + 6 śniadań w obie strony + kabiny dla tych osób w obie strony to koszt 576plz od osoby.
Pewnie że można zrezygnować z kabin i za 10 czy 20plz przesiedzieć noc w fotelu lotniczym, nie trzeba brać śniadania to pewnie wyszło by ok. 350-370plz ale jestem za wygodny i za leniwy.
Szczególnie że później mamy do zrobienia 1250km ale to też robimy na 2 dni bo wolę na spokojnie z noclegiem niż 15-16h jazdy non-stop.
A i tak te koszty + koszty pobytu w Norwegii przez 2 tygodnie jest sporo niższa niż ceny proponowane przez organizatorów wyjazdów wędkarskich.Hura

To tani ten prom. Ja sprawdzałem trasę Tallin-Helsinki w obie strony, bez jedzenia, bez kabin (fotele). Prom płynie 2 do max 3 godzin a koszt to prawie 1400 PLN za 4 osoby i auto.
Odpowiedz
#32
(22-01-2014, 20:00)tom76 napisał(a):
(22-01-2014, 15:41)sacha napisał(a):
(22-01-2014, 14:20)anguiler napisał(a): Jak myślicie?
Nie muszę myśleć bo wiem. Co prawda Szwecja mnie mało interesuje ale podaję cenę promu bo w poniedziałek zapłaciłem:
1 auto Ford Transit + 6 osób + 6 śniadań w obie strony + kabiny dla tych osób w obie strony to koszt 576plz od osoby.
Pewnie że można zrezygnować z kabin i za 10 czy 20plz przesiedzieć noc w fotelu lotniczym, nie trzeba brać śniadania to pewnie wyszło by ok. 350-370plz ale jestem za wygodny i za leniwy.
Szczególnie że później mamy do zrobienia 1250km ale to też robimy na 2 dni bo wolę na spokojnie z noclegiem niż 15-16h jazdy non-stop.
A i tak te koszty + koszty pobytu w Norwegii przez 2 tygodnie jest sporo niższa niż ceny proponowane przez organizatorów wyjazdów wędkarskich.Hura

To tani ten prom. Ja sprawdzałem trasę Tallin-Helsinki w obie strony, bez jedzenia, bez kabin (fotele). Prom płynie 2 do max 3 godzin a koszt to prawie 1400 PLN za 4 osoby i auto.

Ale to nie z Polski, w Polsce wszystko tańsze. Tyle co napisałeś to koszt promu do Norwegi, niestety nie pamiętam jaka trasa skąd - dokąd.
Do Szwecji jest dużo, dużo taniej, jeszcze można wyhaczyć czasami promocję.

Może założymy temat Szwecja czy inne nadbałtyckie i nie będziemy tu kasztanić w temacie łódek.
Odpowiedz
#33
(22-01-2014, 15:56)banita napisał(a): Panowie, bądźmy realistami, wcale nie liczę na to, że zaczniecie tu zjeżdżać, bo banita otworzył wypożyczalnie, tą informacje wrzuciłem tu żeby zaciągnąć opinani u źródła, usłyszeć od Waz jakieś wskazówki.
Nawet gdyby Wasze opinie były negatywne i tak to zrobię.

Moje pytanie o porównanie kosztów nie miało być porównaniem do tej oferty, nie taki był mój cel Usmiech

A pomysł z wypożyczalnią mi się osobiście podoba, sam raczej nie skorzystam, nie bywam w tych okolicach, choć może kiedyś jakiś wyjazd nad morze, to jako odskocznia od plaży świetny pomysł. Lata temu byłem w Rosnowie, rewelacyjne jezioro i super wspomnienia.

Gdyby ta wypożyczalnia była bliżej mnie np na Warmii pewnie bym był Twoim klientem. Bo tu np. generalnie jest z tym ogromny problem, a jedna ze znanych mi wypożyczalni kilka lat temu już liczyła po 8 zł/h a łódki pamiętały PRL. A powyższa oferta mi jak najbardziej się podoba, zwłaszcza że pisałeś, że jeszcze można z silnikiem Oklasky

Moim zdaniem za dodatkową opłatą (jeśli by się kalkulowało) jeszcze jakieś proste echo i mamy pełnię szczęścia Usmiech

Trzymam kciuki i życzę powodzenia Usmiech
Odpowiedz
#34
(22-01-2014, 15:56)banita napisał(a): Nawet gdyby Wasze opinie były negatywne i tak to zrobię.
I bardzo dobrze, ja trochę jestem zły a trochę zazdroszczą. Nie mam nic takiego w odległości takiej żeby nie tłuc się przez pół Polski.

Odpowiedz
#35
Dziękuję koledzy za pozytywy, wiem, że wyposażenie w odpowiedni sprzęt to masa kasy a wypożyczalnie najczęściej działają np. przy ośrodkach wczasowych, a dochód przynoszą tylko przez parę miesięcy.
Jeśli chodzi o łódki to większego problemu nie będzie, gorzej z dodatkowym wyposażeniem, jak silniki, echosondy itd., to prawda wszystko można kupić, ale….
Tak jak już pisałem łódki będą wprowadzane sukcesywnie, minimum 1 a może 2 w marcu, 2 lub 3 w kwietniu a maj pokaże, co dalej, jak będzie zainteresowanie to w lipcu powinno być ich już 10 a na dodatek wszystkie nowe i takie same.
Odpowiedz
#36
Wynajem Sprzętu Wodnego z ryczałtem, co myślicie o takiej opcji?
Opracowałem dodatkową opcję, jaką jest ryczałt:
Za miesiąc 250 zł do 10 wypożyczeń bez względu na dzień tygodnia (25 zł za dzień).
Za miesiąc 400 zł do 20 wypożyczeń bez względu na dzień tygodnia (20 zł za dzień).
Odpowiedz
#37
opcja dobra - tylko jak w wodzie średnio z rybami to pewnie i średnio będzie wykorzystywana. Tym bardziej, że i kasa za taki "ryczałt" musi się zwrócić... I żeby nie było mi nie musi się zwracać, a wiele bym dał żeby połowić na polskich, pustych, dzikich wodach Usmiech
Odpowiedz
#38
(01-02-2014, 17:39)banita napisał(a): Wynajem Sprzętu Wodnego z ryczałtem, co myślicie o takiej opcji?
Opracowałem dodatkową opcję, jaką jest ryczałt:
Za miesiąc 250 zł do 10 wypożyczeń bez względu na dzień tygodnia (25 zł za dzień).
Za miesiąc 400 zł do 20 wypożyczeń bez względu na dzień tygodnia (20 zł za dzień).

Opcja dobra, jeśli można by coś podpowiedzieć to bym przeliczył na wersję 14 dniową - pod kątem klientów urlopowych tzn okresu urlopowego Usmiech
Odpowiedz
#39
(20-01-2014, 18:39)banita napisał(a): Opracowałem cennik, na razie na łódki 3 m+ wypożyczalnia będzie czynna
już od marca, oczywiście, jeśli zima pozwoli.

Ceny dotyczy wynajmu łódki wędkarskiej dla dwóch wędkarzy, lub 3+1 osób.

Cennik: Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień:

W dni robocze od poniedziałku do piątku: 30 zł za dzień.
Weekendy; sobota, niedziela i dni wolne od pracy: 40 zł za dzień.
Weekendy; sobota niedziela: 70 zł za 2 dni, 35 zł dziennie.
Piątek sobota, lub niedziela poniedziałek: 60 zł za 2 dni, 30 zł dziennie.
Piątek, sobota i niedziela: 90 zł za 3 dni, 30 zł dziennie.
Sobota, niedziela i poniedziałek: 90 zł za 3 dni, 30 zł dziennie.
Piątek, sobota, niedziela i poniedziałek: 110 zł za 4 dni, 27,5 dziennie.
Cały tydzień: 175 zł za 7 dni, 25 zł dziennie.
Dwa tygodnie: 315 zł za 14 dni, 22,5 zł dziennie.
Trzy tygodnie: 420 zł za 21 dni, 20 zł dziennie.
Za miesiąc: 520 zł za 30 dni, 17,5 zł dziennie.
(01-02-2014, 17:39)banita napisał(a): Ryczałt:
Za miesiąc 250 zł do 10 wypożyczeń bez względu na dzień tygodnia (25 zł za dzień).
Za miesiąc 400 zł do 20 wypożyczeń bez względu na dzień tygodnia (20 zł za dzień).


Rabaty:

Dla stałych klientów 20% rabatu.
Dla członków PZW 10% rabatu.
W Kwietni i Październiku 10% rabatu.
W Marcu i Listopadzie 20% rabatu.


Ja myślę że nie, bo opcję 10 dniową można wykorzystać nawet w ciągu 14 dni a nawet 10 pierwszych dni miesiąca, lub przez cały miesiąc jak komu pasuje no i jest opcja 14 dniowa która kosztuje 22,5 zł za dzień.
Odpowiedz
#40
Wypożyczalnia łódek na jeziorze Kamienica, (Kamica, Dargocice), jeśli to wogóle można nazwać wypożyczalnią już działa.
Z przyczyn wyższych??? Ruszyła po długim weekendzie, zainteresowanie było spore, ale jak na razie efekty marne minęły już ponad dwa tygodnie od zwodowania 1 łódki o długości 420 cm a popłynęła na ryby z wędkarzami tylko raz. Owszem telefony są, ale na razie tylko z pytaniami, zobaczymy, co będzie dalej, na razie ja częściej pływam na niej jak inni.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja nowa dziupla, do robienia łódek. banita 6 8.566 10-03-2016, 08:17
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.