Shrap-Drakers Fishing Forum
Wynajem łódek wędkarskich.
#11
(17-12-2013, 21:50)harp napisał(a): No właśnie. Jest tak tanio.

OK, powiem więcej że mnie takie ceny bardzo cieszą, bo ile razy nawet jak woziłem Martę na szkolenia do stolicy to tak przez głowę przelatywały myśli by wypożyczyć jakieś pływadło i trochę choć popływać. Teraz będę wiedział że jest taka możliwość, ba mało tego to jeszcze taniej jak w małym Pułtusku.
Odpowiedz
#12
(17-12-2013, 20:46)banita napisał(a): Dzięki!!!
Dodam trochę więcej szczegółów:
Jezioro około 80 h rynnowe, długi na około 2,5 km, szerokość różna, przeciętna głębokość około 6 m woda czysta a ryba jak wszędzie, luksusów niema, większa cześć jeziora trudno dostępna.
W okolicy 3 miasta (od 15 do 25 km), + 1 blisko ale małe, razem około 100000 mieszkańców.
Planowana ilość łódek (na początek 10) wprowadzana sukcesywnie już od kwietnia a może nawet marca, docelowa ilość zależna od popytu.
Łódki 3 osobowe, ale tylko dla 2 wędkarzy, długość 3 z hakiem i szerokość około 150 cm.
Jedna większa z możliwością wypożyczenia z przyczepką na urlop lub inne jeziora.
Przewidywane ceny dla wędkarzy:
1. Od 1 do 4 godzin 6 złotych za godzinę.
2. Powyżej 5 godzin 30 zł.
3. Możliwość wypożyczenia na kilka dni, tygodni a nawet miesięcy (na razie brak ceny)
4. W weekendy około 30% drożej.
5. Przewidywane rabaty dla stałych klientów nawet do 30%.
Co o tym myślicie?

A przewidujesz łódki z silnikami?

Odpowiedz
#13
(18-12-2013, 14:23)rapa napisał(a): A przewidujesz łódki z silnikami?

Akwen jest tak mały, że z miejsca wypożyczalni w najdalszy punkt jeziora dopłyniesz w około 30 minut.
Jeśli będzie zainteresowanie łódkami z silnikiem to na początek oddam swoje, elektryczny i 4 spalina.
Odpowiedz
#14
(18-12-2013, 15:42)banita napisał(a):
(18-12-2013, 14:23)rapa napisał(a): A przewidujesz łódki z silnikami?

Akwen jest tak mały, że z miejsca wypożyczalni w najdalszy punkt jeziora dopłyniesz w około 30 minut.
Jeśli będzie zainteresowanie łódkami z silnikiem to na początek oddam swoje, elektryczny i 4 spalina.

Jeśli będzie ryba w wodzie to i zainteresowanie łódkami będzie.... Generalnie pytałem dlaczego. Wolę zapłacić 50zł za dobę niż 21 a mieć silniczek elektryczny, który jak piszesz wystarczy Usmiech

Odpowiedz
#15
(18-12-2013, 14:23)rapa napisał(a): Jeśli będzie ryba w wodzie to i zainteresowanie łódkami będzie.... Generalnie pytałem dlaczego. Wolę zapłacić 50zł za dobę niż 21 a mieć silniczek elektryczny, który jak piszesz wystarczy Usmiech


Obawiam się, że tak tanio nie będzie, żeby załapać się na rabat 10%, 20% i max 30% trzeba będzie spełnić kilka warunków a trzeba też liczyć, że w weekendy będzie 33% drożej ( 40 zł – rabat do 30%).
Ile będzie kosztowało wypożyczenie na dobę łódki z silnikiem?
Może 60 może 80 zł oczywiście minus rabaty.
Odpowiedz
#16
Przykładowe ceny z jednej z wypożyczalni łódek dla wędkarzy w Polsce.

SPRZĘT DZIEŃ GODZINA
Łódź 4,2 m 35 zł 12 zł
Łódź 3,9 m 30 zł 10 zł
Łódź 3,1 m 25 zł 8 zł
Łódź 4,2 m z silnikiem elektrycznym 55 zł 20 zł
Łódź 3,9 m z silnikiem elektrycznym 50 zł 18 zł
Łódź 3,1 m z silnikiem elektrycznym 45 zł 16 zł
Łódź 4,2 m z silnikiem
Spalinowym honda 5 km 110 zł -
Łódź 3,9 m z silnikiem
Spalinowym Honda 5 km 95 zł -
kapok 3 zł -
Odpowiedz
#17
Opracowałem cennik, na razie na łódki 3 m+ wypożyczalnia będzie czynna
już od marca, oczywiście, jeśli zima pozwoli.

Ceny dotyczy wynajmu łódki wędkarskiej dla dwóch wędkarzy, lub 3+1 osób.

Cennik: Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień:

W dni robocze od poniedziałku do piątku: 30 zł za dzień.
Weekendy; sobota, niedziela i dni wolne od pracy: 40 zł za dzień.
Weekendy; sobota niedziela: 70 zł za 2 dni, 35 zł dziennie.
Piątek sobota, lub niedziela poniedziałek: 60 zł za 2 dni, 30 zł dziennie.
Piątek, sobota i niedziela: 90 zł za 3 dni, 30 zł dziennie.
Sobota, niedziela i poniedziałek: 90 zł za 3 dni, 30 zł dziennie.
Piątek, sobota, niedziela i poniedziałek: 110 zł za 4 dni, 27,5 dziennie.
Cały tydzień: 175 zł za 7 dni, 25 zł dziennie.
Dwa tygodnie: 315 zł za 14 dni, 22,5 zł dziennie.
Trzy tygodnie: 420 zł za 21 dni, 20 zł dziennie.
Za miesiąc: 520 zł za 30 dni, 17,5 zł dziennie.

Rabaty:

Dla stałych klientów 20% rabatu.
Dla członków PZW 10% rabatu.
W Kwietni i Październiku 10% rabatu.
W Marcu i Listopadzie 20% rabatu.
Odpowiedz
#18
jak rybna jest ta woda ? do kogo należy? są rybacy na akwenie ?, jak dla mnie podstawowe pytania czy warto jechać , jak z infrastrukturą do nocowania (atrakcyjne miejsca nad wodą) ?
Odpowiedz
#19
(20-01-2014, 18:39)banita napisał(a): Rabaty:

Dla stałych klientów 20% rabatu.
Dla członków PZW 10% rabatu.
W Kwietni i Październiku 10% rabatu.
W Marcu i Listopadzie 20% rabatu.

Jakoś tu rabatu nie ma dla Shrapów Mysli, że to niby jak Bezradny.
Odpowiedz
#20
(17-12-2013, 20:46)banita napisał(a): Dzięki!!!
Dodam trochę więcej szczegółów:
Jezioro około 80 h rynnowe, długi na około 2,5 km, szerokość różna, przeciętna głębokość około 6 m woda czysta a ryba jak wszędzie, luksusów niema, większa cześć jeziora trudno dostępna.
W okolicy 3 miasta (od 15 do 25 km), + 1 blisko ale małe, razem około 100000 mieszkańców.
Planowana ilość łódek (na początek 10) wprowadzana sukcesywnie już od kwietnia a może nawet marca, docelowa ilość zależna od popytu.
Łódki 3 osobowe, ale tylko dla 2 wędkarzy, długość 3 z hakiem i szerokość około 150 cm.
Jedna większa z możliwością wypożyczenia z przyczepką na urlop lub inne jeziora.
Przewidywane ceny dla wędkarzy:
1. Od 1 do 4 godzin 6 złotych za godzinę.
2. Powyżej 5 godzin 30 zł.
3. Możliwość wypożyczenia na kilka dni, tygodni a nawet miesięcy (na razie brak ceny)
4. W weekendy około 30% drożej.
5. Przewidywane rabaty dla stałych klientów nawet do 30%.
Co o tym myślicie?

Usmiech Gratuluje pomysłu, nie bede musiał ciorać swojego pontonu Usmiech. Mam nadzieje ze wszystko się uda. Pytanko tylko z której strony bedzie przystan?? od Północnej , czy w miejscu starego kąpieliska??

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja nowa dziupla, do robienia łódek. banita 6 8.566 10-03-2016, 08:17
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.