Shrap-Drakers Fishing Forum
PZW Siedlce porozuminia 2014
#1
Witam, na stronie PZW Siedlce pojawiła się wiadomość odnośnie porozumień na 2014 http://www.pzw.org.pl/siedlce/wiadomosci/69799/64/porozumienia_2014
Odpowiedz
#2
(11-12-2013, 20:16)ryba1981 napisał(a): Witam, na stronie PZW Siedlce pojawiła się wiadomość odnośnie porozumień na 2014 http://www.pzw.org.pl/siedlce/wiadomosci/69799/64/porozumienia_2014

No to lipa dla mnie, że tak powiem Nerwus
Czyli teraz co mam zrobić, chcąc łapać na wodach OM i OS? Można opłacić dwie okręgówki? Jak to się ma wtedy do koła do którego przynależę? Gdzie wtedy robić opłatę za OS, jeśli przynależę do koła w okręgu Mazowieckim?
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#3
(11-12-2013, 21:00)gtsphinx napisał(a): No to lipa dla mnie, że tak powiem Nerwus
Czyli teraz co mam zrobić, chcąc łapać na wodach OM i OS? Można opłacić dwie okręgówki? Jak to się ma wtedy do koła do którego przynależę? Gdzie wtedy robić opłatę za OS, jeśli przynależę do koła w okręgu Mazowieckim?
Dla mnie też Beczyi co mam zrobić? należąc do koła w OS nie będę należał do koła w OM ale jak będzie w takim razie z łowieniem na Wiśle w W-wie? Zostaje chyba łowienie nocne Figielek

Odpowiedz
#4
(11-12-2013, 21:55)sacha napisał(a):
(11-12-2013, 21:00)gtsphinx napisał(a): No to lipa dla mnie, że tak powiem Nerwus
Czyli teraz co mam zrobić, chcąc łapać na wodach OM i OS? Można opłacić dwie okręgówki? Jak to się ma wtedy do koła do którego przynależę? Gdzie wtedy robić opłatę za OS, jeśli przynależę do koła w okręgu Mazowieckim?
Dla mnie też Beczyi co mam zrobić? należąc do koła w OS nie będę należał do koła w OM ale jak będzie w takim razie z łowieniem na Wiśle w W-wie? Zostaje chyba łowienie nocne Figielek

Nie bójcie nic, póki płacicie, PZW was kochaOczko
A na poważnie to przećwiczone wielokrotnie:
Tam gdzie należysz do koła opłacasz składkę członkowską i okręgową, dodatkowo w innym okręgu możesz wykupić samą okręgową i normalnie łowić na jego wodach.
Najtaniej nie jest, ale legalnie.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#5
Spadaj PZW Spadaj

zmuszają nas do kłusowania....
Odpowiedz
#6
Ja po cichu liczę, że jeszcze coś się wyjaśni do nowego sezonu :/
Odpowiedz
#7
(11-12-2013, 23:39)gonzaless napisał(a): Spadaj PZW Spadaj

zmuszają nas do kłusowania....

Niestety nie rozumiem. W jaki sposób PZW zmusza do kłusowania??
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PZW Mazowieckie Marcin-P 4 7.909 02-01-2015, 19:34
Ostatni post: Marcin-P
  Ankieta ze strony ZG PZW sacha 3 9.008 15-12-2013, 19:17
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.