Shrap-Drakers Fishing Forum
Państwowa Straż Rybacka - rejon mazowiecki
#91
Tylko nie patrzę teraz przez pryzmat ekonomiczny tylko etyczny, nawiązując do wypowiedzi dot. Ustawy o ochronie zwierząt.

Nawet C&R u niektórych rozbija się o pieniądze, fakt więcej ryb to fajniej i dla środowiska, ale sprawy etyczne nie podlegają dyskusji.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/sci/tech/2983045.stm

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#92
Poczytałem,a i owszem.Ten fragment daje do myślenia :
Dawn Carr, director of People for the Ethical Treatment of Animals (Europe), said: "It's shocking that people will still go fishing for fun.
Cholera,czy ja mam się za wyszywanki wziąć? Chcę mieć jakiś fun w życiu,może lepiej niech admin wykasuje całą tą naszą dyskusje Figielek
Odpowiedz
#93
(12-12-2011, 21:48)Salmo_Salar napisał(a): Tylko nie patrzę teraz przez pryzmat ekonomiczny tylko etyczny, nawiązując do wypowiedzi dot. Ustawy o ochronie zwierząt.

Nawet C&R u niektórych rozbija się o pieniądze, fakt więcej ryb to fajniej i dla środowiska, ale sprawy etyczne nie podlegają dyskusji.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/sci/tech/2983045.stm
Nie zrozumiales tekstuBezradny. Bezdyskusyjna jest jedynie sprzecznosc wynikow badan. W tym linku przytaczaja profesora z Wyoming ktory doszedl do wniosku ze ryby nie czuja bolu bo nie maja odpowiednio rozwinietego mozgu. A tej zszokowanej Pani bym radzil zajac sie corrida albo polowaniami.
Odpowiedz
#94
Tylko zamieściłem link Bezradny Chyba nie czytasz ze zrozumieniem...

Opierasz się na opinii jednej osoby, która z resztą bardzo pasuje do Twojego zdania, to mnie nie dziwi. Ból jest różnie definiowany, u ryb bardziej pasowałby dyskomfort, ale to jedynie ludzkie podziały... Z resztą, z kim ja rozmawiam jak nie masz pojęcia o tym, mogę sobie gadać, a Ty i tak po warszawsku wiesz lepiej Bezradny

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#95
(14-12-2011, 10:37)Salmo_Salar napisał(a): Tylko zamieściłem link Bezradny

Wkleiles link i opatrzyles komentarzem "ale sprawy etyczne nie podlegają dyskusji" pomimo tego, ze link przytacza kompletnie sprzeczne opinie naukowcow. Wiec nie zrozumiales zawartosci tekstu pisanego. Nie swiruj prosze.
Odpowiedz
#96
Ale Wy się lubicie.
Razem dupiny Wam mokły nad Bugiem a teraz tacy wojownicy. Przykro na to patrzeć Bezradny
Dajcie sobie na wstrzymanie a jak nie to rozterki proszę przenieść na pw. Taka moja prośba.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#97
(14-12-2011, 21:15)tymon napisał(a): Ale Wy się lubicie.
Razem dupiny Wam mokły nad Bugiem a teraz tacy wojownicy. Przykro na to patrzeć Bezradny
Dajcie sobie na wstrzymanie a jak nie to rozterki proszę przenieść na pw. Taka moja prośba.

Tymon, przeczytałem że Ty wyjechałeś za miedzę, inne obyczaje, a tu forum to Polska więc wiesz jak jest Haha.
Odpowiedz
#98
Marcinku, to nie ma nic do rzeczy Usmiech
Za tydzień będę w domu Pfftt
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#99
(14-12-2011, 21:49)tymon napisał(a): Marcinku, to nie ma nic do rzeczy Usmiech
Za tydzień będę w domu Pfftt

No i jak wrócisz to na takie słowne docinki przestaniesz zwracać uwagę Haha.
Pozdrawiam i bezpiecznego powrotu.
Odpowiedz
(14-12-2011, 21:15)tymon napisał(a): Ale Wy się lubicie.
Razem dupiny Wam mokły nad Bugiem a teraz tacy wojownicy. Przykro na to patrzeć Bezradny
A chyba jeszcze na dodatek są z tego samego rejonu.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po co Polakom Straż Rybacka? Po co karta wędkarska? lubie-wedkowac 7 10.295 04-09-2016, 09:51
Ostatni post: banita
  Społeczna Straż Rybacka w cyfrach Bizonik 183 162.583 05-07-2013, 21:38
Ostatni post: sacha
  SSR Nowy Dwór Mazowiecki- kilka gorzkich słów... krzysiex 5 13.256 19-09-2012, 16:40
Ostatni post: Killerek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.