Shrap-Drakers Fishing Forum
Przyjmę muszki, materiały itp.
#1
Hej, jako że od przyszłego sezonu chce zaczać muszkowanie Usmiech Pewnie wielu z was ma nadmiar niektorych materiałów( aż sie wysypują) to chetnie porzygarne jakies pojedyncze muszki, meteriały i jakies inne bibeloty, które zbudują moje zaplecze sprzetowo-muchowe Usmiech Jakby ktoś miał coś zbednego to byłbym wdzieczny za pomocUsmiech

Pozdrawiam Michał ( pampi) Oczko
Odpowiedz
#2
Czy muszki owocówki też ? ROTFL
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#3
jeżeli ineresują cię streamery to mogę ci tam coś podarować na początek
Odpowiedz
#4
Mogą być. Zaczynam odkrywać muchę tak wiec na pewno coś na wzór się przyda póki nie kupie sobie oprzyrządowania do samodzielnego kręcenia Usmiech
Odpowiedz
#5
Owocówki chętnie przyjmę ale żywe bo dziewczyny rosiczka zdycha z niedoboru pokarmu Oczko
Odpowiedz
#6

(15-11-2013, 23:26)pampi napisał(a): Mogą być. Zaczynam odkrywać muchę tak wiec na pewno coś na wzór się przyda póki nie kupie sobie oprzyrządowania do samodzielnego kręcenia Usmiech
wyślę ci priv

Odpowiedz
#7
Hej,

Jak wpadniesz do mnie do pracy (Raven, Fort Wola) to Ci dam kilka wzorów :-) Tylko musimy się zgadać kiedy co i jak :-)
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [P] Przyjmę kilka małych woblerów jaro1997 22 19.521 27-08-2012, 21:05
Ostatni post: malcz


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.