Shrap-Drakers Fishing Forum
Zmiany w zarządzie
#1
Zmiany w zarządzie , czy nadejdzie lepsze a może wprost przeciwnie;
http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/86424/60/prezesem_zg_pzw_zostal_kol_dionizy_ziemiecki_z_okregu_mazowiecki
Odpowiedz
#2
Za parę lat będzie można ocenić.
Odpowiedz
#3
Jak przeczytałem, że kandydował też prezes okręgu słupskiego, to aż się przeżegnałem, na szczęście go nie wybrali(gdyby ktoś nie znał tej postacie, to gość, który pewnego roku ogłosił, że w Słupi jest mało troci, bo wyżarły je bobry- to nie żart!).
W sumie nie słyszałem jeszcze nic na temat nowego prezesa- Dionizego Ziemieckiego. Gość jest chyba z Wyszkowa, może ktoś zna jego podejście do wędkarstwa i czy można pod jego rządami liczyć na jakieś zmiany?
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#4
Wszelkie zmiany w strukturach PZW od Kół po ZG są podejmowane w sposób demokratyczny. Jednostka nic nie znaczy i nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy nowym Prezesem ZG PZW jest Antek z Opola, Teofil z Sieradza czy Kajtek z Warszawy , chyba ze jednostka ma tak wielką charyzmę, ze jest w stanie narzucić swoją wolę większości Haha.
Odpowiedz
#5
Pan Dionizy to człowiek "na wysokim poziomie", wykształcony, elokwentny, otwarty na dyskusje i potrafiący przyznać rację oponentowi. Niestety, inne zmiany personalne dowodzą, iż zarządzać będą nadal sztywniaki, mundurowi. Jedynie w większym stopniu będą wykorzystywane zabiegi socjotechniczne, dla poprawy wizerunku "FIRMY", która nadal będzie nas doić z kasy dla niejasnych korzyści. Największa, zrzeszona społeczność w Polsce musi mieć ścisły dozór, gdyż jest potencjalnie niebezpieczna. A o demokracji zapomnij...
Odpowiedz
#6
(28-10-2013, 04:09)silurus47 napisał(a): Pan Dionizy to człowiek "na wysokim poziomie", wykształcony, elokwentny, otwarty na dyskusje i potrafiący przyznać rację oponentowi.
Otwartość na dyskusje i przyznawanie racji w/g osoby znającej nowego prezesa nie wchodzi w grę.
W latach 90 położył jakąś fabrykę w Wyszkowie więc został dyrektorem Wyszkowskiej Fabryki Mebli którą też położył. Jest więc spora szansa że i obecna firma podzieli losy fabryk w Wyszkowie Dokuczacz
Gorzej że OM stara się usilnie narzucić swoje wymogi okręgom mniejszym, np. za porozumienie z nami wy nam płacicie ale my wam nie. A że mają większość w Zarządzie to taka opcja jest możliwa.
A obecny prezes zapewne poprze starania OM.

Odpowiedz
#7
(28-10-2013, 13:12)sacha napisał(a):
(28-10-2013, 04:09)silurus47 napisał(a): Pan Dionizy to człowiek "na wysokim poziomie", wykształcony, elokwentny, otwarty na dyskusje i potrafiący przyznać rację oponentowi.
Otwartość na dyskusje i przyznawanie racji w/g osoby znającej nowego prezesa nie wchodzi w grę.
W latach 90 położył jakąś fabrykę w Wyszkowie więc został dyrektorem Wyszkowskiej Fabryki Mebli którą też położył. Jest więc spora szansa że i obecna firma podzieli losy fabryk w Wyszkowie Dokuczacz
Gorzej że OM stara się usilnie narzucić swoje wymogi okręgom mniejszym, np. za porozumienie z nami wy nam płacicie ale my wam nie. A że mają większość w Zarządzie to taka opcja jest możliwa.
A obecny prezes zapewne poprze starania OM.

Tak było http://m.onet.pl/wiadomosci,862td Oby historia się nie powtórzyła
Odpowiedz
#8
napisałem dużo gorzkich słów i skasowałem... szkoda gadać, nic się nie zmieni...
Odpowiedz
#9
(28-10-2013, 14:30)tom76 napisał(a): Tak było http://m.onet.pl/wiadomosci,862td Oby historia się nie powtórzyła
A jakieś 4-5 lat wcześniej był inny zakład. Może właśnie to jest dobra droga do rozp.....nia PZW.

Odpowiedz
#10
I co po rozpierd...Pzw zastaniemy??
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.