Shrap-Drakers Fishing Forum
Zmiany w zarządzie
#11
(28-10-2013, 23:32)Król Tarcho napisał(a): I co po rozpierd...Pzw zastaniemy??
Nie obawiam się rozp.... PZW ale i na SD (i na innych portalach też) były kiedyś posty o tym czy to nie jest wyjście z sytuacji jaka jest teraz. Rozwalić toto się nie da, nie ma takiej siły a w zmiany zupełnie nie wierzę. Obawiam się za to działań które jak fama głosi prowadzi OM PZW. Nie wiadomo co z tego wyjdzie ale OM chciałby żeby porozumienia były na zasadzie wy nam płacicie ale my wam nie. A że mają poparcie w zarządzie to taki scenariusz może się sprawdzić. I wtedy taki wędkarz z Pułtuska będzie musiał dopłacać za łowienie w Narwii bo przecież to nie ich woda.

Odpowiedz
#12
Czyli tak jak sądziłem- wszystko zostało w rodzinieSmutny
Czyżby jedyna nadzieja w NIKu?
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#13
Coś się jednak dzieje. Rzecznik wyleciał Hura
Odpowiedz
#14
No własnie - też czytałem wczoraj te informacje o zjeździe o wyborach o nowym prezesie i ... i że tak powiem jakos tak mnie naszło na myślenie że może pomału, małymi kroczkami itd... MysliMysliMysli
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#15
(18-11-2013, 21:01)Wozik77 napisał(a): małymi kroczkami itd... MysliMysliMysli
Były rzecznik awansuje na jakiegoś v-ce prezesa Figielek
Odpowiedz
#16
(29-10-2013, 10:11)sacha napisał(a): Nie wiadomo co z tego wyjdzie ale OM chciałby żeby porozumienia były na zasadzie wy nam płacicie ale my wam nie. A że mają poparcie w zarządzie to taki scenariusz może się sprawdzić. I wtedy taki wędkarz z Pułtuska będzie musiał dopłacać za łowienie w Narwii bo przecież to nie ich woda.

Sacha ale tak jest od bardzo dawna. Piszesz jakby to była jakaś nowość. Wszystkie okręgi będące w porozumieniu z OM muszą dopłacać mniej lub więcej.
Jakby ktoś nie wiedział to nigdy nie jest tak, że jeden okręg się lubi z drugim i to wystarczy. Zazwyczaj wchodzą w grę dopłaty i na tym tle jest dużo targów i przepychanek.
Odpowiedz
#17
To że mamy porozumienie jako OC z OM było na 2014 rok przybite grubymi pieniędzmi, nie będę wymieniać kwoty, ale jest horrendalna. I opłaty za kartę podskoczą również w związku z tym. Tylko za to, że możemy łowić w naszej (w sensie lokalizacji) rzece. Do czego OM zmierza nie wiem, ale to co jest teraz jest lekko abstrakcyjne. Dotyczy to na przykład zarybień, których na naszym odcinku praktycznie nie ma (jupi - wczoraj przywieźli szczupaka i okonia trochę). Po co ta woda jest potrzebna OM jeśli o nią nie dba i ma głęboko w poważaniu? Jakby była OC to Dyrektor zapewne dbałby na równi z Wkrą. Co byłoby marzeniem.

Nóż się w kieszeni otwiera.
Odpowiedz
#18
A zmiana rzecznika była świetnym posunięciem - rozmawiałem kiedyś z Kustoszem na Targach.... Klotnia
Odpowiedz
#19
(22-11-2013, 09:49)hlehle napisał(a): Wszystkie okręgi będące w porozumieniu z OM muszą dopłacać mniej lub więcej.
Teraz pewnie będzie więcej niż mniej.
A do postu Bysiora: kiedyś był siedlecki odcinek Wisły a teraz to Wisła mazowiecka. Pewnie OM wygrał przetarg na dzierżawę. Czy podobnie nie jest z Narwią? Logiczne byłoby że to woda OC ale logika nie ma tu znaczenia, przecież to jest obwód rybacki aż do odcinka GR Łomża, w sumie kawał wody. Czy OC dałby radę finansowo? A OM ma to w d..... bo swoje ze składek i tak uzbiera.
Odpowiedz
#20
(22-11-2013, 12:18)sacha napisał(a):
(22-11-2013, 09:49)hlehle napisał(a): Wszystkie okręgi będące w porozumieniu z OM muszą dopłacać mniej lub więcej.
Teraz pewnie będzie więcej niż mniej.
A do postu Bysiora: kiedyś był siedlecki odcinek Wisły a teraz to Wisła mazowiecka. Pewnie OM wygrał przetarg na dzierżawę. Czy podobnie nie jest z Narwią? Logiczne byłoby że to woda OC ale logika nie ma tu znaczenia, przecież to jest obwód rybacki aż do odcinka GR Łomża, w sumie kawał wody. Czy OC dałby radę finansowo? A OM ma to w d..... bo swoje ze składek i tak uzbiera.

I OC dało radę na 2014, co będzie za rok? Jak podniosą na 250? Bezradny Sacha powiem Ci tak cytując Ciebie: "OM ma to w d..... bo swoje ze składek i tak uzbiera."

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.