Shrap-Drakers Fishing Forum
Jak poprawnie zrobić wobler
Dzięki za podpowiedź.Robię próby z woblerem składanym z dwóch połówek w środek stelaż i sklejony w okolicy oczek.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Wiercenie otworów może to dobry sposób ale wymaga precyzji przy wykonaniu ,potrzebny sprzęt,w ręku tego się nie zrobi i myślę że mocno osłabia wobler a pstrąg potrafi walczyć.
Odpowiedz
Ja już drugi dzień się bawię z różnymi konfiguracjami obciążenia i jeszcze zadowalającej pracy "lusterkującej" nie opracowałem. Do tego nie mam wanny tylko brodzik, więc te moje sprawdzanie jest mało, że tak powiem, wyraźne.

Tymczasem znalazłem fajny filmik pokazujący pracę woblerków przy różnych liniowych konfiguracjach obciążenia:
http://www.youtube.com/watch?v=Y-AB9YZGaAI

Najlepiej widać na pełnym ekranie.
Odpowiedz
(04-12-2013, 19:24)michaln napisał(a): jeszcze zadowalającej pracy "lusterkującej" nie opracowałem

przyznam, że też mam z tym problem Usmiech

W wannie ciężko a co dopiero w brodziku,
jak by co to moglibyśmy się wszyscy w kupie zebrać nad wisełką, każdy bierze swoje woby do testów
i testujemy. przy okazji się chwilę pogada, godzinka wystarczy.
tak się zbieram już z tydzień.
Mam aż 2 wobki HahaHahaHaha
Odpowiedz
Wobków uzbierało by się całe pudło tylko na godzinkę jechać prawie 200 kilosów trochę nie bardzo.NiePapa2
Odpowiedz
Dziś pomimo silnego wiatru oraz padającego śniegu wybrałem się na testy prototypów.Różne ustawienia i położenia ołowiu nie przyniosły rezultatu.Dopiero kombinacje ze sterem,położeniem oczka oraz miejscem ułożenia ołowiu zaczęły przynosić pozytywne rezultaty.CwaniakOkokTeraz tylko wszystko dopracować i będzie ok.OkokOklasky
Odpowiedz
Przepraszam, że się nie udzielam w tym wątku, ale z braku czasu nie wykonuję w tej chwili wobków a nawet nie mam czasu na przeglądanie portalu. Obiecuję się poprawić na dniach. Sporo fajnych patentów Panowie, z których na 100 % skorzystam Usmiech
Pozdrawiam,
Kuba
Odpowiedz
Witam
W związku z tym że moja przygoda z robieniem własnych woblerów się dopiero zaczyna mam pytanie czy ktoś już robił woblery ze styroduru(materiał wykorzystywany w reklamie do wyrobu napisów itp.) i czy ten materiał w ogóle nadaje się do robienia woblerów?
Odpowiedz
Zapraszamy najpierw do wątku " Witam się". Kwadr
Odpowiedz
PrzepraszamBeczy
Już się przywitałem>Haha
Odpowiedz
Koledzy ponawiam pytanie odnośnie robienia woblerów ze styroduru, czy ten materiał się nadaje?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki to wobler? domin 8 11.071 11-12-2012, 22:08
Ostatni post: chojny83
Wink wobler bez kotwiczek marcist 5 8.841 10-08-2012, 19:22
Ostatni post: majo
  Wobler boleń i nie tylko patryk93 5 9.411 31-05-2012, 16:20
Ostatni post: moczykij
  Wobler LED maselinho 25 26.999 07-04-2012, 15:55
Ostatni post: hunter
  Wobler Sandacz patryk93 20 30.812 06-01-2012, 22:45
Ostatni post: adam-z82
  Jak zabezpieczyć stery w woblerach wojtek_b 10 16.266 06-07-2011, 20:40
Ostatni post: Krystek
  najdroższy wobler mrsid 7 12.367 15-04-2011, 22:22
Ostatni post: Krzysztof
  RECENZJA TEAM-RAPA Wobler Gloog Hektor bysior 2 9.163 22-11-2010, 08:27
Ostatni post: Bizonik
  Jak zrobic jiga ??? OloPe 6 11.818 15-05-2009, 19:17
Ostatni post: Borsuck


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.