Shrap-Drakers Fishing Forum
Sierpniowy hattrick
#1
Zapraszamy do przeczytania kolejnej relacji z wyprawy, tym razem mojego autorstwa Usmiech

http://www.shrap-drakers.pl/?go=wyprawy/sierpniowy-hattrick/sierpniowy-hattrick
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Widzisz Bysior w końcu nadeszła i twoja chwila tryumfu.Piękne rybki, gratulacje.Pamiętaj że mamy się tam wybrać razem.
Odpowiedz
#3
Dałeś popalić narwiańskim rybkom Usmiech
Liczyłem po cichu że przetestujesz sprzęcik i proszę. A wiesz co czeka 30-60........
Odpowiedz
#4
Brawo Bysiorku! tak trzymajOklasky.W końcu i ty możesz się pochwalić swoimi sukcesami .Super napisane , napięcię jakie Ci towarzyszyło udzieliło mi się podczas czytaniaOkok .
Odpowiedz
#5
Nooo Tomasz! Brawisimo!!!! Kurcze. Pieknie Cię Narew nagrodziła za to że wierzyłeś w NIą i postanowiłeś świt przywitać na Jej nurcie. Brawo, brawo. Różnorodność gatunków, a do tego osobisty rekord. Tak trzymać!

...znaczy się jesień chyab madchodzi , jeśli rybki się ruszają

Tomek z ciekawości - jakiej wielkości był szczupak?
Odpowiedz
#6
Fiu, fiu!!! Takie różnorodne trio w tak krótkim czasie!
Pamietasz jak wszyscy Cię przekonywaliśmy po poprzedniej wyprawie (piękne rybki na kiju), że Twój szczęśliwy dzień niedługo nadejdzie?
No i proszę, szybciej niz można by pomarzyć trafiłeś rekordzik szczupaka w zestawie z sandaczem i sumem!!!
Wielkie gratulacje za wytrwałość i konsekwencje!!!!!
Odpowiedz
#7
Bysior pieknie polowiles
Ile mial ten szczuply?
Ja dzis wieczorem tez hart trick gatunkowy na Wisle: sumX2, sandal (pierwszy w tym sezonie) i okon
tylko rozmiarowka (z wyjatkiem okonia) XS Milczek
wszystkie rybki na jeden wobler Tiny BC
wiec reszte mozecie sobie dospiewac Dobani

ale nawet niewymiarowy sum na zestawie na klenia to jest funHaha
Odpowiedz
#8
przegiąłeś, z takim wielkim gripem do takiego małego sandaczyka?
Odpowiedz
#9
Gratulacje Bysior rybek i tekstu , brawo.
Odpowiedz
#10
Niezła rzeź Haha Tomuś wielkie gratulacje! W końcu dobrałeś się rybom do łuski Haha
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.