Shrap-Drakers Fishing Forum
dłubanina woblerkowa
#41
No to biedronki, stonki i czereśniaki ukończone.
Tak się prezentują.

Dla chcących popróbować będzie może jeszcze dziś możliwość nabycia drogą kupna Haha

[Obrazek: s27l06.jpg]

[Obrazek: 2pzjgqo.jpg]

[Obrazek: 10fyln4.jpg]

[Obrazek: 6zmphs.jpg]

[Obrazek: s2dzeh.jpg]

[Obrazek: 2z74u48.jpg]

[Obrazek: 2qda6nt.jpg]

[Obrazek: 2itgfnn.jpg]

[Obrazek: sxdq1g.jpg]
Odpowiedz
#42
Bardzo ładnie wyszły i widać, że starannie wykonane. Wyglądają jak cukiereczki z wyższej półki Okok Czekam na jakieś foty z rybami Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#43
Dzięki, foty z rybami już były. Na niego padł mój 30cm okoń z 1 maja, wcześniej na testach połapałem sporo okoni. Niestety nie miałem okazji potestować na kleniach i jaziach. Brak koło mnie takich miejscówek.
Odpowiedz
#44
(11-05-2014, 21:40)gonzaless napisał(a): Niestety nie miałem okazji potestować na kleniach i jaziach. Brak koło mnie takich miejscówek.

Znam co najmniej dwie i to bardziej niż blisko Pfftt może wielkością nie pozwalają ale są Haha
A co do wobkòw to naprawdę fajniutkie Oklasky
Może masz mniejsze takie około 20mm Mysli
Odpowiedz
#45
@marcist - może faktycznie i są ale nigdy nie nastawiałem się na nie, więc i miejscówek mało znam. Co do wobków będą mniejsze i lżejsze smużaki na dniach około 30 szt. do sprzedania z drewna lipowego.
Odpowiedz
#46
pierwsza tura smużaków ukończona, tak to wyszło.

drewno lipowe
waga: 1g
długość: 2,5cm

[Obrazek: jawh8g.jpg]
Odpowiedz
#47
Piękna robota, brawo.
Też zacząłem się bawić ze smużakami, ale u Ciebie to pełna profeska Usmiech
Odpowiedz
#48
dzięki. Jeszcze daleko do profeski Usmiech

Dłubania z tym jest od groma. Malowanie pędzelkiem nr 1 i do tego każdy ma inne malowanie. Na końcu już mi brakowało pomysłów Boisie W większości wzorowałem się na naturalnym pożywieniu klusek, trochę grzebania w necie i dobranie odpowiedniej kolorystyki.

Ogólnie zadowolony jestem z pracy. 9 sztuk już zmieniło właściciela po tym jak offline pochwaliłem się koledze z innego forum że mam partyjkę na ukończeniu. Wcześniej przygarnął 13 szt. tych co mam powyżej.
Odpowiedz
#49
Coś tam udało mi się jeszcze skończyć.

[Obrazek: ir8imp.jpg]

[Obrazek: 11avatk.jpg]

[Obrazek: 5x4tpg.jpg]

[Obrazek: huhicm.jpg]
[Obrazek: jq6ucw.jpg]

[Obrazek: 14280id.jpg]
[Obrazek: 29zy7hw.jpg]
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.