Shrap-Drakers Fishing Forum
[S] wędeczki: Lexus, Wobbler, TD
Witam ShrapyUsmiech

Przed jesienią i opadowymi łowami postanowiłem się troszkę przezbroić, w związku z tym chętnie "oddam" w dobre ręce to co mi się dubluje i bezsensownie zalega. Ewentualne rezerwacje max 12h, na wszystkie pytania oczywiście odpowiem na priv. Możliwy odbiór i macanko w Warszawie i Piasecznie. PolecamUsmiech

1. Mikado Lexus Sensitive Spin 240 up to 25

Wędeczka łowiona, używana do troka oraz lekkiej główki - max to 12 gram(ciężarek do zboczka). Stan jak na swoje lata bdb+. Moim zdaniem jeden z lepszych kijków ze stajni mikado - super lekka i czuła. Skrócony został dolnik o około 5cm - dla mnie był za długi. Teraz oba składy są równe. Nie ma ukrytych wad, pęknięć itp. Podobno ideał na sandacze ale ja jej do tego nie używałem. Cena jaka mnie interesuje to 180 pln --> wysyłka na mój koszt(DHL).

2. Team Dragon 260, 7-28(?)

Kupiłem kijek na aukcji, mi po prostu nie podszedł. Mam go 1,5 roku, na rybach był 2 razy, nie wyjął żadnej ryby. Kupiłem używany, więc nie wiem jak był eksploatowany wcześniej, ale na pewno nic mu nie dolega. Przez poprzedniego właściciela oryginalna wklejka została zastąpiona inną. W pracowni powiedzieli mi, że mocniejszą i przynajmniej takiej samej jakości - aż tak się nie znam aby to ocenić. Sprzedaję bo stoi i się kurzy. Cena jaka mnie interesuje to 200 pln --> wysyłka na mój koszt(DHL)

3. Dragon Millenium Wobbler 240, 10-35

kijek ma już swoje lata, jednak jest całkowicie sprawny. Łowiłem nim głównie podczas wyjazdów "za morze", głównie szkiery więc jest charakterystyczny zielony nalot na przelotkach co w żaden sposób nie wpływa na pracę silnika. Raz wyleciała mi porcelanka z ostatniej przelotki, więc wymieniałem przelotkę szczytową - nie jest to może zrobione estetycznie ale nie ma to żadnego znaczenia przy użytkowaniu. Stan ogólny wizualny 4-/6. Jest to stara pierwsza poczciwa seria Millenium. Cena jaka mnie interesuje to 100pln --> Wysyłka na mój koszt(DHL)

Wędeczki wystawione również na innym forum.
Pozdrawiam,
malcz

Odpowiedz
charakterystyczny zielony nalot na przelotkach co w żaden sposób nie wpływa na pracę silnika - samochód sprzedajesz???HahaHahaHaha
Odpowiedz
Lexus nieaktualny - sprzedany poza forum.
TD 260 - NOWA CENA --> 180 PLN.
Odpowiedz
Wobbler nieaktualny - sprzedany na j.pl
Odpowiedz
Team Dragon 260, 7-28 X-Fast - ponownie do wzięcia.
Cena - 180pln z wysyłką.

Możliwy odbiór osobisty: Sadyba, Piaseczno, Józefosław.
Odpowiedz
Nieaktualne.
Odpowiedz

Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.