Shrap-Drakers Fishing Forum
Łódka na winie.
#11
Masz kolego prawo mieć swoje zdanie, ale czy masz rację wątpię,
Odpowiedz
#12
Z czego by tu jeszcze zrobić łódkę Mysli, może z desek klozetowych Hura.Załamka Krzyk
Odpowiedz
#13
(21-08-2013, 17:03)krzyko napisał(a): Z czego by tu jeszcze zrobić łódkę Mysli, może z desek klozetowych Hura.Załamka Krzyk
Z desek raczej się nie da bo mają otwory ale już z takiej klapy klozetowej Mysli
A jakby tak połączyć sznurkiem 6 albo 8 wózków z supermarketu i obciągnąć żywicą epoksydową Mysli
I łatwy transport bo na kółkach Hura

Odpowiedz
#14
(21-08-2013, 16:54)banita napisał(a): Masz kolego prawo mieć swoje zdanie, ale czy masz rację wątpię, no chyba,
że zrobiłeś kilkaset łódek z laminatu i kilka z nich sam zaprojektowałeś,
bo ja tak.
Apropo tych nitowanych, niektóre jeszcze pływają.

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie - Ty też masz prawo i maszprawo wątpić. Szkoda tylko że ciągle upierasz się przy swoim i nic do Ciebie nie dociera.
Nie projektowałem łódek - remontowałem je i widziałem różne cuda w środku. A co do budowy to budowałem statki.
Nitowanych trochę jeszcze pływa ale to nie znaczy że są lepsze od spawanych - przede wszystkim trudniej i wolniej się je budowało i naprawiało.

Odpowiedz
#15
Nie zamierzam się z Wami sprzeczać jak się ktoś uprze to i z desek klozetowych też zrobi łódkę,
ja nie mam zamiaru i życzę wam powodzenia w robieniu łódek z desek klozetowych.
Odpowiedz
#16
A ja tam nie wiem, z czym macie problem? Ma człowiek swój film i go realizuje i chwała mu za to. Wielu tylko myśli filozofuje i nic nie robi, a kolega Banita próbuje i kombinuje. On będzie na tym pływał, nie ja czy Wy, chciał pokazać projekt który robi i zamiast zachęty do kombinowania spotkał się z krytyką i to niezbyt konstruktywną...
Kolego Banita, dla mnie super oby Ci sie udało i próbuj dalej.
Z mojej strony szacun.
Odpowiedz
#17
Hmm, z jednej strony lubię jak ktoś kombinuje i idzie pod prąd, ale... no właśnie ale. Ale jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo to eksperymenty dla mnie nie wchodzą w grę. Niech będzie, że jestem tchórz, ale z wodą nie ma żartów i jeśli pływać to na czymś sprawdzonym.
Nie wiem jak inni, ale ja mam dla kogo żyć i pływanie na "bele czym" zostawiam innym.

Ale co ja tam mogę wiedzieć, skoro wydaje mi się, że pływam pontonem w ślizgu Oczko
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#18
Kol. qbannera - w tym wątku kol. Banita pokazuje łódkę z koszy , budy od Poloneza i części małej łódki z dziwnym kształtem dziobu, połączone w jedną całość - takie "szkutnicze lego". Komentując tą konstrukcję mamy chyba prawo mieć obawy? Za to w wątku obok http://shrap-drakers.pl/forum/thread-2974.html kol. Banita prezentuje fajną łódkę (choć zdjęcie tylko z zewnątrz) i zauważ że nikt tego nie krytykuje bo już na pierwszy rzut oka ta konstrukcja wzbudza zaufanie i widać że to porządna robota.
Odpowiedz
#19
(23-08-2013, 07:00)okonhel napisał(a): Kol. qbannera - w tym wątku kol. Banita pokazuje łódkę z koszy , budy od Poloneza i części małej łódki z dziwnym kształtem dziobu, połączone w jedną całość - takie "szkutnicze lego". Komentując tą konstrukcję mamy chyba prawo mieć obawy? Za to w wątku obok http://shrap-drakers.pl/forum/thread-2974.html kol. Banita prezentuje fajną łódkę (choć zdjęcie tylko z zewnątrz) i zauważ że nikt tego nie krytykuje bo już na pierwszy rzut oka ta konstrukcja wzbudza zaufanie i widać że to porządna robota.

Kol. okonhel, pewnie, że macie prawo komentować, ale, żeby wrzucać teksty w stylu zrób łódkę z desek klozetowych itd. to chyba niezbyt smaczny żart. Myślę, że kolega banita ma swój rozum i nie wlezie na łódkę zbudowaną z byle czego i popłynie na środek zat. gdańskiej, tylko odpowiednio ją przetestuje. Kol banita z avatara wygląda na człowieka, który ma dla kogo żyć, niejedno widział i raczej wydaje się być rozsądnym. Budowa tej łodzi wydaje mi się po prostu eksperymentem, żeby udowodnić sobie (a przy okazji innym), że da się zbudować łódkę z niczego, a dodatkowo może ona być funkcjonalna i bezpieczna. Z eksperymentami widomo różnie bywa. Jak wyjdzie super, jak nie wyjdzie trudno, trzeba będzie wymyśleć inny projekt. Jak sam piszesz kol. banita ma fajną łódź a to wydaje mi się, że traktuje jak zajęcie hobbystyczne. Ja tam mu kibicuję i mi byłoby przykro jakbym czytał teksty o klozetech i deskach wyśmiewających mój projekt.
Pozdrawiam i życzę pomysłów i wytrwałości w ich realizacji.
Kuba
Odpowiedz
#20
Akurat ja o deskach klozetowych nie pisałem. I nie chciałbym być "oblatywaczem" w tym eksperymencie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łódka wędkarska. Remont. banita 1 5.908 18-04-2016, 17:49
Ostatni post: banita
  Zrób to sam. Łódka wędkarska. Nowy projekt. banita 56 43.469 13-12-2015, 15:40
Ostatni post: banita
  łódka wędkarska jakuza 5 6.242 30-09-2015, 07:00
Ostatni post: banita
  Łódka pychówka rapa10 7 10.276 24-07-2014, 08:51
Ostatni post: szkuner1956
  Moja przyczepka, moja łódka. banita 10 13.305 13-09-2013, 20:26
Ostatni post: banita
  Łódka pychówka-laminat icewin 27 38.510 06-12-2012, 20:32
Ostatni post: seint
  Łódka zimą czyli co zrobić żeby na wiosne nie było niespodzianek Bizonik 5 14.682 04-04-2011, 15:51
Ostatni post: Bizonik


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.