Shrap-Drakers Fishing Forum
"Burdeliki"
#31
Nie byłem, ale bardzo ciekawie wygląda, trzeba będzie kiedyś sprawdzić. Jak będziesz to zdaj jakąś relację. Usmiech
(L)
Odpowiedz
#32
Tylko po co ktoś umieścił zdjęcie ryby z innego łowiska (pstrąg)? Widać, że za tym łowcą jest pomost i wiata łowiska "Okoń"...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#33
hehehe Salmo masz rację.
Odpowiedz
#34
Byłem na Jeglu. Jeśli chodzi o miejsce, wygląda to ładnie, przyznaję bez bicia. Ciężko jednak o jakąś wiekszą rybkę. Mój rekord to sumik jakieś 4 kg na białe robaki (!). Typowe łowisko specjalne z niewielkimi karpiami i amurami. Nie widziałem by ktoś wyciągał coś większego. Kiedyś, było tam świetne łowisko linów, do dziś pamiętam jak na oko 2 kilogramowy prosiaczek zrywa mi przypon z dwunastki... Teraz o lina ciężko. I co najlepsze, sypałem za pierwszym razem sporo, efekt jeden karp. Coś mnie podkusiło by spróbować inaczej, a więc oliwka zamiast zapchanego koszyka i dłuuugie rzuty w kierunku środka- znacznie więcej brań i w to w dodatku wyrywajacych wedki ze stojaków Usmiech duża presje- więc rybki uciekają spod brzegów Usmiech Ogólnie na wyjazd z rodziną polecam, ale nie na hardkorowe wędkowanie.
Fotofishki w tym roku są jednym z celów Usmiech
Odpowiedz
#35
(29-09-2012, 19:09)yasiek87 napisał(a): I co najlepsze, sypałem za pierwszym razem sporo, efekt jeden karp. Coś mnie podkusiło by spróbować inaczej, a więc oliwka zamiast zapchanego koszyka i dłuuugie rzuty w kierunku środka- znacznie więcej brań i w to w dodatku wyrywajacych wedki ze stojaków Usmiech duża presje- więc rybki uciekają spod brzegów Usmiech

Albo właściciel karmi rybki na środku bajora Usmiech

Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.