Shrap-Drakers Fishing Forum
Muchowanie nad Wkrą
#71
Hmm powiem tak , mam lepsze winniki jak na spinning wędkowałem na spinning z Rudym ( Maciejem Usmiech jest to mój przyjaciel z Ciechanowa który na uczył mnie tego co on potrafi na metodę spinnigowo . lecz dałem się zarazić nowej metodzie Muchowej Pfftt dzięki za lekcje Jarku Usmiech

Mimo że nic nie wiem o tym wędkowaniu jestem pod dużym wrażeniem że to jest łatwe Usmiech moim zdaniem na spinning jest dużo trudniej złapać co kolwiek jak na muchę . ale to tylko moje jest zdanie osobiste Pfftt Może się znajdzie jakiś nauczyciel który mnie podprowadzi przez to piękno metodę , a najlepiej bym się wybrał na ryby z kimś i pomachał kijkiem
Odpowiedz
#72
Panowie, a czy któryś z was posiada, bądź posiadał kijek Konger Champion fly w klasie 5/6? Do tego patyka mam sznur WF w 6 klasie, i szczerze nie mam pewności czy kij się ładuje poprawnie... Nie mam jeszcze doświadczenia i nie machałem dobrze zestrojonym sprzętem, ale czytałem opinie, że kije CF mają zawyżoną klasę i do kija 5/6 można spokojnie zakładać WF 7. Ktoś coś?
Odpowiedz
#73
Kiedy rozpoczynacie sezon z muchą na Wkrze? Jest sens włazić do wody już w kwietniu?

Pozdrawiam,
Odpowiedz
#74
Sens jest zawsze ale raczej stawiałbym na górną Wkrę,ewentualnie niektóre dopływy.
Odpowiedz
#75
Dzięki DarekP za info. Ja łowie w okolicach Borkowa, więc jeszcze trochę poczekam.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.