Shrap-Drakers Fishing Forum
Zezwolenie na telefon lub komputer :)
#1
Nie wiem czy było ale kolega Gaspard właśnie mi to oznajmił Usmiech

http://ompzw.eokon.pl/

Wiecie coś więcej o tym? Usmiech Jakby to dobrze działało to piękna sprawa Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#2
Zarejestrowałem się, wszystko śmiga. Mamy do wyboru bardzo wiele łowisk. Coś pięknego jak dla mnie to panaceum dla moich kolegów i znajomych którzy karty nie opłacają z wiadomych lub mniej powodów Oczko
W życiu piękne są tylko chwile... dlatego u mnie chwila trwa przez całe życie Usmiech
Odpowiedz
#3
(30-05-2013, 14:49)gaspard napisał(a): Zarejestrowałem się, wszystko śmiga. Mamy do wyboru bardzo wiele łowisk. Coś pięknego jak dla mnie to panaceum dla moich kolegów i znajomych którzy karty nie opłacają z wiadomych lub mniej powodów Oczko

no to coś pięknegoUsmiech Pojedzie się gdzieś to można w ostatniej chwili sobie wykupić Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#4
Dalsze chwile z testowaniem ujawniły że w celach reklamowych ( zapewne Pfftt ), łowisk jest mnóstwo ale tylko kilka jest aktualnie dostępnych, o to lista z nich:
- Okreg Mazowiecki PZW
- Okręg PZW w Radomiu
- Okręg PZW w Słupsku
- Okręg PZW w Rzeszowie
- Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim
- Okręg PZW Nadnotecki w Pile
- Gospodarstwo rybackie Ostróda
- Gospodarstwo rybackie Iława
- Gospodarstwo rybackie EŁk
- Gospodarstwo rybackie Bartołty Wielkie
- Gospodarstwo Dziki Karp ( ? ) - jak ktoś zna to proszę niech się wypowie
W życiu piękne są tylko chwile... dlatego u mnie chwila trwa przez całe życie Usmiech
Odpowiedz
#5
pytanie przy okazji, czy zezwolenie na okręg mazowiecki można tylko przez tą stronkę wykupić, czy istnieje mozliwość opłacnia przelewem
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.