Shrap-Drakers Fishing Forum
Debata o pływadłach silnikach i slizgu czyli wszystko i nic
#31
Tak , widzialem was na foxie , nie bylem pewien czy to ty.
Odpowiedz
#32
Następnym razem daj znac to pogadamy.
Testy szły nieźle, ponton chwilami stawal do pionu Usmiech
Ostro kreciliscie tym rumplem Usmiech

PZDR
Odpowiedz
#33
Te "stojki" byly zamierzone , chcielismy porobic fotki w takich ujeciach , generalnie obydwie 320stki zbieraja się do slizgu blyskawicznie , ta na 10km troche wolniej , na 15km nawt w dwie osoby praktycznie od razu
Odpowiedz
#34
Kiedy byłem młodszy
Odpowiedz
#35
BeczyBeczyBeczyna pierwsze grochówka i bigos na drugie-a potem Banita w ślizgu ROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz
#36
Ale w to już chyba uwierzycie,
Wysmiewacz
Odpowiedz
#37
[Obrazek: 22909-19a5dde1266902bd0a12840539cb7bb9..jpg]

Edit:
Sorry, musiałem Oczko
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#38
Banita czemu nie wbijesz sobie do głowy że ponton idzie w ślizgu. Nie wiem co w tym takiego dziwnego. Widziałeś chociaż ponton z bliska? Bo sądze że tylko taki z lidla za 100zł. Ja nie będę Cie uczył budowy nowoczesnego pontonu ale wiesz chyba co to jest kil i do czego służy, to samo tyczy się podłogi. Swiat ruszył do przodu i w pontonach też jest twarda podłoga...
Odpowiedz
#39
Kolego Grzechu nie na temat, załóż nowy wątek np. Ponton pływa w ślizgu
Odpowiedz
#40
Jak na razie, to Ty nie trzymasz się wątku. Zacząłeś od pływania dachem od peugeota, po drodze przetestowałeś połowę mydelniczki z wiosłami, w między czasie podwiesiłeś do niej sześciuset konny silnik a na koniec pokazałeś morsa z balonem. I kto tu pisze nie w temacie? Swoją wiedzą o nautyce powalasz na kolana.

Czasem lepiej się nie odzywać, podejrzewając, że reszta uważa Cię za wariata, niż napisać słowo i ich w tym upewnić!
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Silnik ja mu gaz a on nic... patryk93 40 34.911 29-12-2011, 21:20
Ostatni post: patryk93
  Łódka zimą czyli co zrobić żeby na wiosne nie było niespodzianek Bizonik 5 14.682 04-04-2011, 15:51
Ostatni post: Bizonik


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.