Shrap-Drakers Fishing Forum
Akcja Zegrze :)
#1
Wczoraj nastał dzień kiedy to już z kolegą Krzysiem mieliśmy wszystko co potrzeba do zwodowania łódki. Nie chcieliśmy iść na łatwiznę i wozić łódkę przyczepkami czy busami Usmiech Więc...


...zwozimy ją nad Wisłę tuż pod sklepem i pokonując odcinek do kanału, zaliczając śluzowanie i kanał Żerański docieramy do Zalewu Zegrzyńskiego Usmiech Na silniku 4KM zajmuje nam to niecałe 3h Usmiech Łódka dociążona na full bo płynie z nami kolega Krzycha Usmiech A potem jeszcze połowiliśmy trochę rybek Usmiech

Oto mała fotorelacja z akcji na The Blue Usmiech

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


I spływamy do bazy Usmiech

   

   

   



C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#2
Zacna akcja, Maćku wraz z kolegamiHahaCwaniakHura!
Kawał drogi, ale na pewno się opłaciło - satysfakcja gwarantowanaHejka
Odpowiedz
#3
Fajna relacja i fotki , od której godziny jest cznna śluza i o której zamykają ?
Odpowiedz
#4
@Kojoto super sprawaUsmiech Pasiaczki eleganckieOkok a zatem powiedz mi jeszcze....bo może w przyszłym tygodniu zrobię desant nad zegrzem, na troczysko czy opadowa akcja? Z jakiej głębokości kąsały?

pozdrawiam
malcz
Odpowiedz
#5
Fajna akcja Maciek Okok Czapkę też masz fajną ROTFL i chyba gdzieś ją już widziałem Oczko
Odpowiedz
#6
'Akcja' spoko... Tylko po co nowy temat?
Odpowiedz
#7
(17-05-2013, 10:29)cnk napisał(a): 'Akcja' spoko... Tylko po co nowy temat?

a co miałem to wrzucić w temat jak zrobić łódkę z laminatu?? ROTFL

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Artur - śluza czynna bodajże od 7 do 16.30 ale lepiej tam dzwonić dzień przed śluzowaniem

Malcz - okonie brały tak z 2m. Na boczny. Trochę normalnie opadowo na główki.

Paweł - akcja przednia i przeżycia niesamowiteUsmiech Miejsca do tej pory odwiedzane z brzegu ( kanał ) teraz widziane z łódeczki Usmiech

Grisha - Sporo osób ma taką czapeczkę Usmiech Oczko

dzięki

pozdrawiam Usmiech

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#8
(17-05-2013, 14:14)kojoto napisał(a):
(17-05-2013, 10:29)cnk napisał(a): 'Akcja' spoko... Tylko po co nowy temat?

a co miałem to wrzucić w temat jak zrobić łódkę z laminatu?? ROTFL

Tylko pod warunkiem, że szliście prawdziwym ślizgiem Oczko
Odpowiedz
#9
cnk nam ślizg nie potrzebny Usmiech jest to 4KM silnik więc demona prędkości nie ma. Nam to wystarcza w zupełności. A nabardziej przemawia spalanie Usmiech Cała trasa "kosztowała" nas jakieś...3,5l paliwa z przeciążoną łódką - 3 osoby, silnik, toboły itp Usmiech

Może kiedyś jak będzie kasa i potrzeba to zamontujemy coś do ślizgu żeby uciekać np przed burzą. A teraz pogodę sprawdzimy sobie w necie Oczko

pozdro

Maciek
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#10
3,5 litra to piękny wynik na takiej trasie. Ja w niedzielę z portu 13-stki do portu czerniakowskiego 1,30 min. i 23litry paliwa skotłowałem. Na kanale i tak nie pogonisz bo wędkarze wszystkie kamienie by wyzbierali na brzegu i pewnie nie jeden by doleciał. I mieli by racjęKwadr
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.